Tiktok Takipçi Satın Al

Sade Tasarımlı: Huawe Watch GT 2

HUAWEI WATCH GT 2, düşük güç tüketimi ve yüksek performansının yanı sıra kadın kullanıcılara yönelik tasarlanan estetik görüntüsüyle beğeni topluyor. Sağlık takibiniz için güçlü algoritmalar kullanan HUAWEI Watch GT 2 42 mm serisi, 9,4 mm inceliğinde kavisli kadranı, ince ve şık metal çerçevesiyle zamanı daha zarif kılıyor.

HUAWEI WATCH GT 2, HUAWEI’nin 3 boyutlu cam tasarımıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Ayrıca yeni akıllı saat, zengin sağlık programları ile daha fazla spor modu sunmanın yanı sıra, kapsamlı sağlık izleme ve yönetim yeteneklerini yenileyerek Bluetooth ile müzik dinleme gibi birçok işlevi gerçekleştiriyor.

Gelişmiş ekran özellikleri


HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi ayrıca 390 x 390 piksel ekran çözünürlüğüne, daha geniş renk gamına ve LCD ekranlardan daha üstün, kontrası daha yüksek, daha net ekran rengine sahip ultra ince tasarımıyla birlikte 1,2 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekranla donatıldı.

Sade Tasarımlı: Huawe Watch GT 2

Profesyonel spor takibi

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. WATCH GT 2, farklı sporlar için hedefli egzersiz öncesi veri analizi, egzersiz sırasındaki veri kayıt analizi ve sonrasında profesyonel tavsiyeler sunuyor.

Çok yönlü sağlık takibi

Sade Tasarımlı: Huawe Watch GT 2

Sağlık takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan HUAWEI Watch GT 2, kullanıcıların sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış hızınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek size kalp değerlerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızınızın değişkenliği üzerinden stres seviyenizi ölçüyor.

Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek uyku kalitenizi değerlendiriyor. Size uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında, kalp atış hızınız spor modu haricinde 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor. Tüm bunlara ek olarak, uzun süre durağan kaldığınızı sizi bildirerek harekete geçmenizi sağlayabiliyor.

Ölçtüğü tüm sağlık verilerini kaydederek size anlamlı bir şekilde sunan HUAWEI Watch GT 2 sağlığınızı takip etmeniz için size en büyük kolaylığı sunuyor. HUAWEI Watch GT 2 şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde, kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam tarzının da yollarını açıyor.

Sade Tasarımlı: Huawe Watch GT 2

Rakipsiz pil ömrü sunan Kirin A1 işlemcisi

HUAWEI WATCH GT 2, batarya ömrünü daha da artırmak için HUAWEI’nin özel Kirin A1 işlemcisi ile donatıldı. Uygulama işlemcisi olarak ise 30uA / MHZ endüstri ortalamasının çok altında olan 10uA / MHz’lik ultra düşük güç tüketimi sağlayan Cortex-M7 işlemcisi seçildi. Klasik modda, HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi, haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken bir hafta boyunca sürekli çalışabiliyor. GPS açık halde spor yaparken sahip olduğu pil ömrü de eski nesle göre daha da arttı. GPS takipli spor modunda pil ömrü 15 saate kadar ulaşıyor.

HUAWEI Watch GT 2 42mm Classic modeli 1499TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Elegant modelinin ise 1599TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla Ocak ayında satışta olması planlanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu