Tiktok Takipçi Satın Al

Yüzlerce Televizyon Kanalının Yayını canlitv.com’da!

Son yıllarda internet yavaş yavaş televizyonun önüne geçmeye başladı. İnsanlar artık televizyonun karşısına geçmek yerine dilediği yayını internet üzerinden izleme imkanına sahip.

Puhu TV ve Blu TV benzeri platformlar bizlere dizileri kaçırsak bile yeniden izleme imkanı sunuyor. Bazı popüler diziler var ki, yayınlanacağı günü iple çeken milyonlarca hayrana sahip.


Dolayısıyla dizileri yayınlandığı anda izlemek istiyor olabilirsiniz. Bunu yapmak için televizyona muhtaç değilsiniz. “Televizyon varken neden internetten izleyelim?” diyenlerdenseniz bile favori diziniz yayınlanırken televizyona erişiminizin olmadığı bir yerde bulunduğunuz olmuştur. Bu gibi durumlarda Canlitv.com televizyon kanalarını bir tık uzağınıza getiriyor. Canlı TV ile onlarca ulusal, haber, spor, belgesel, çocuk, dini ve yerel televizyon kanalını izleyebilirsiniz.

Canlitv.com’un diğer internet sitelerinden bir farkı var. Tam 13 yıldır varlığını sürdüren Canlitv.com, canlı tv izleme imkanı sunan internet sitelerinin öncüsüdür. Ayrıca bu tip sitelere girdiğiniz zaman karşınıza ekranın tamamını kaplayan kaba saba reklamlar çıkar. Hem göz zevkiniz bozulur hem de reklamları tek tek kapatmak için çabalamanız gerekir. Canlitv.com ise gözü yormayan oldukça sade bir site tasarımına sahip ve reklamlar rahatsız etmeyecek kadar az.

Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde internet sitesi üzerinde kolayca gezinebiliyorsunuz. Sitenin sağındaki kısmında bulunan “Televizyonlar” bölümündeki yüzlerce kanal içinden istediğiniz kanala oldukça basit bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. İzlemekte olduğunuz kanalda şu an hangi programın devam ettiğini ve bitmesine ne kadar kaldığını, yayın hemen altında bulunan kısımdan görebiliyorsunuz. Ayrıca izlediğiniz kanalın 1 haftalık yayın akışı da yine yayının hemen altında bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu