Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Evden Çalışmanızı Kolaylaştırmak İstiyor

Dünyanın en popüler teknoloji ve internet devi Google, evden çalışmanızı kolaylaştırmak istiyor.

Google, evden çalışmanıza izin veren iş aramanıza izin veren yeni bir filtre ekleyeceği iş arama özelliğini güncelleyeceğini açıkladı. “Artık,“ müşteri destek işleri ”gibi beceri setinize uygun işleri arayabilir ve kriterlerinize uyan ilgili iş listelerinin bir listesini görmek için konumunuzu“ evden çalışma ”olarak filtreleyebilirsiniz. İşlerin “uzak”, “evden çalışma” veya “telekomünikasyon” fırsatları olarak listelenip listelenmediği gibi, bu filtre işi sizin için yapar ve mevcut fırsatları keşfetmenize yardımcı olur. ”


Google, Evden Çalışmanızı Kolaylaştırmak İstiyor

Google’dan iş imkanları devam ediyor

Google, bu yeni filtreye ek olarak, iş arayanların uzaktan çalışabilmeleri için iş aramalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış bir dizi iş ilanı sitesiyle çalıştığını da duyurdu. Tabii ki, böyle bir işin başarıyla yapılıp yapılamayacağınız size bağlı olacaktır, ancak en azından şimdi gelecekte bu tür pozisyonları aramanız sizin için daha kolay olacaktır.

Potansiyel uzaktan çalışanların bu fırsatları daha iyi keşfetmelerine yardımcı olmak isteyen işverenler için, iş yerleri için yeni Schema.org işaretlemesi ve evden çalışma rollerini ve ilgili tüm coğrafi kısıtlamaları belirtmek için başvuru yeri gereklilikleri kullanıyoruz. İşverenlerin uzaktaki işleri tanımlamak için kullandıkları kelimelerden bağımsız olarak, işaretli listeler bu yeni özellik sayesinde keşfedilebilir.

Umarız, bu araçlar bir sonraki işinizi ev fırsatından bulmada veya doğru adayları bulmada, ev dedikleri yere bakılmaksızın yararlı olur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu