TeknoDiot.com
   
   

Google, Evden Çalışmanızı Kolaylaştırmak İstiyor

Google, Evden Çalışmanızı Kolaylaştırmak İstiyor

Dünyanın en popüler teknoloji ve internet devi Google, evden çalışmanızı kolaylaştırmak istiyor.

Google, evden çalışmanıza izin veren iş aramanıza izin veren yeni bir filtre ekleyeceği iş arama özelliğini güncelleyeceğini açıkladı. “Artık,“ müşteri destek işleri ”gibi beceri setinize uygun işleri arayabilir ve kriterlerinize uyan ilgili iş listelerinin bir listesini görmek için konumunuzu“ evden çalışma ”olarak filtreleyebilirsiniz. İşlerin “uzak”, “evden çalışma” veya “telekomünikasyon” fırsatları olarak listelenip listelenmediği gibi, bu filtre işi sizin için yapar ve mevcut fırsatları keşfetmenize yardımcı olur. ”

Google, Evden Çalışmanızı Kolaylaştırmak İstiyor

Google’dan iş imkanları devam ediyor

Google, bu yeni filtreye ek olarak, iş arayanların uzaktan çalışabilmeleri için iş aramalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış bir dizi iş ilanı sitesiyle çalıştığını da duyurdu. Tabii ki, böyle bir işin başarıyla yapılıp yapılamayacağınız size bağlı olacaktır, ancak en azından şimdi gelecekte bu tür pozisyonları aramanız sizin için daha kolay olacaktır.

Google, Evden Çalışmanızı Kolaylaştırmak İstiyor

Potansiyel uzaktan çalışanların bu fırsatları daha iyi keşfetmelerine yardımcı olmak isteyen işverenler için, iş yerleri için yeni Schema.org işaretlemesi ve evden çalışma rollerini ve ilgili tüm coğrafi kısıtlamaları belirtmek için başvuru yeri gereklilikleri kullanıyoruz. İşverenlerin uzaktaki işleri tanımlamak için kullandıkları kelimelerden bağımsız olarak, işaretli listeler bu yeni özellik sayesinde keşfedilebilir.

Umarız, bu araçlar bir sonraki işinizi ev fırsatından bulmada veya doğru adayları bulmada, ev dedikleri yere bakılmaksızın yararlı olur.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.