Yüz ve Dokunma Kimliğine Sahip Yeni iPhone Geliyor!

Apple iPhone’daki Touch ID’den uzaklaştığı zaman Face ID’nin geleceğin yolu olduğu varsayılıyordu. Ancak son zamanlarda Apple’ın henüz Touch ID’den vazgeçmediğine dair söylentiler var ve şimdi analist Ming-Chi Kuo’nun 2021’de teknolojinin geri dönüşünü görebileceğimizi iddia ediyor.

Kuo’nun raporuna göre, 2021 modellerinde Apple iPhone’a Touch ID’yi çok iyi geri getirebileceğini iddia ediyor. Ancak Touch ID, Face ID’yi değiştirmek için kullanılmayacak ve her iki güvenlik sisteminin de yan yana olması beklenmekte ve kullanıcılara telefonlarının kilidini açmak için yüzlerini veya parmak izlerini kullanma seçeneği sunulmaktadır.

Yüz ve Dokunma Kimliğine Sahip Yeni iPhone Geliyor!

Touch ID sistemi ayrıca iPhone’a bir ekran altı parmak izi sensörü getirdiğini göreceği yeni bir sistem olacak. Şimdiye kadar, diğer şirketler zaten bunu başardı, bu nedenle Apple’ın çözümlerini rekabette nasıl ayırt edebileceğini görmek ilginç olacak.

Söylediğimiz gibi bu, Touch ID’nin geri dönüş yapabileceğini ilk kez duyulmuyor bazılarının 2020’de geri dönebileceğini tahmin ediyorlardı. Apple söylentileri söz konusu olduğunda rekor, bu yüzden iyi bir şey üzerine olabileceği söyleniyor.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!