TeknoDiot.com
   
   

64 Megapiksel Kameralı Samsung Galaxy A70S Ortaya Çıktı

64 Megapiksel Kameralı Samsung Galaxy A70S Ortaya Çıktı

Samsung şirketi Galaxy A serisini genişletmek için kolları sıvamış durumda. Samsung Galaxy A70S, yeni 64 megapiksellik ISOCELL Bright GW1 sensörüyle gelecek.

Samsung, yakın zamanda 6.7 inçlik, ekran üstü parmak izi okuyucusu, Snapdragon 675, 32 megapiksel özçekim kamerası, üçlü arka kameralar ve 4.500mAh pil gibi etkileyici özellikleri olan Galaxy A70 akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü.

Güney Koreli bir yayın tarafından paylaşılan yeni bilgiler, Samsung’un bu yılın ilerleyen dönemlerinde Galaxy A70S adlı telefonun yükseltilmiş bir sürümünü piyasaya sürdüğünü gösteriyor. Yayın, telefonun 64 megapiksel kamera ile gelebileceğini belirtti.

Galaxy A70S bu yılın içinde geliyor

64 Megapiksel Kameralı Samsung Galaxy A70S Ortaya Çıktı

Bu ayın başlarında Samsung, 0,8 µm piksel içeren 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensörünü piyasaya sürmüştü. 64 megapiksel sensörün Samsung’tan gelmesine kadar, 48 megapiksel ISOCELL Bright GM1 sensörü ve Sony IMX586 mobil görüntü sensöründe en yüksek megapiksel sayısına sahipti. Tetracell teknolojisi ile birleştirilmiş yeni 64 megapiksel sensör, dört bitişik pikseli büyük bir piksele birleştirebilir. Bu, loş ışık koşullarında daha iyi fotoğraflar çekmeye yardımcı olur ve daha iyi dinamik aralık sunar.

Galaxy A70s teknik özellikleri hakkında bilgi bulunmamaktadır. 64 megapiksel lensin üçlü kamera olarak mı yoksa çift kameralı kurulum olarak mı geldiği görülüyor. Bu yılın ilerleyen saatlerinde gelen Galaxy Note 10 amiral telefonunun 64 megapiksel lens ile de donatılabileceği tahmin ediliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.