Tiktok Takipçi Satın Al

YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu GAMESCOM 2023’E Geliyor

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), popüler kart oyunları Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) bilgisayar ve video oyunları sektöründe dünyanın en büyük etkinliği olan gamescom 2023’te yer alacağını duyurdu.

Bu yılki gamescom, Almanya’nın Köln kentinde 23-27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Etkinlik boyunca oyunseverler Yu-Gi-Oh! standını Salon 5.2’de bulabilirler. Standda, ister deneyimli bir Düellocu olun ister olmayın tüm, katılımcıların birbirleriyle Düello yapması için bolca alan mevcut. Deneyim seviyeleri ne olursa olsun, oyunu yeni gelenlere göstermeye yardımcı olacak organizatörler alanda hazır bulunacak. Deneyimli Düellocular, kendi Yu-Gi-Oh! TCG Destelerini standa getirebilir ve diğer katılımcılara karşı yarışabilir.


Ayrıca koleksiyonlarını en yeni Yu-Gi-Oh! TCG ürünleriyle destekleyebilir, özel ödüller kazanmak için turnuvalara katılabilir ve ikonik Dark Magician kartında nasıl duracaklarını görmek için Fotoğraf Kutusuna adım atabilirler.

Ayrıca gamescom 2023 sırasında Yu-Gi-Oh! TCG standında pek çok özel etkinlik gerçekleşecek:

  • Rescue the Rabbit! (Tavşanı Kurtar!) – Bu yılki Almanya Ulusal Şampiyonasında tanıtılan yeni bir turnuva formatıdır. Katılımcılar, Özel Düelloculara karşı yarışır. Üç Düellocuyu da yenebilenler çok sevimli bir Rescue Rabbit peluşu kazanmak için çekiliş hakkı kazanacak.
  • 2 vs. 2 Tag Düellosu – Bu format ilk kez resmi olarak halka açık bir fuarda sunulacak. Ziyaretçiler, bir ikilinin diğeriyle düello yaptığı iki kişilik bir ekip olarak katılabilir. 
  • Diğer turnuvalar – 24-27 Ağustos tarihleri arasında Düellocular, stantta Ustayla Düello (Duel the Master) ve Tepenin Kralı (King of the Hill) gibi farklı Yu-Gi-Oh! TCG turnuvalarına da katılabilirler. İsteğe bağlı olarak 8 oyuncu için Oyun Matı Challenge turnuvaları da düzenlenecek.
  • 2 Kişilik Oyun Matı: Gamescom katılımcıları, Yu-Gi-Oh 5D!‘nin animesine dayanan 2 kişilik bir Oyun Matı edinme şansına sahip olacak. Bu oyun matı mağazalarda yer almadığından, ürüne sahip olmak istiyorsanız daha fazla ayrıntı öğrenmek için Yu-Gi-Oh! TCG standına uğramayı unutmayın.

 

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu