TeknoDiot
     
     
     

YouTube’dan Yüz Güldürecek Güncelleme!

YouTube'dan Yüz Güldürecek Güncelleme!

Dünyanın en çok tercih edilen video platformu YouTube yapmış olduğu güncellemeler sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

YouTube, özel algoritmalar kullanarak size birçok kanal ve video önerisi sunuyor fakat buna rağmen sunulan videoların, kanalların büyük çoğunlu kullanıcısının ilgisini çekmiyor. her gün hiç görmek istemediğiniz onlarca farklı kanalı karşınıza çıkarıyor.YouTube'dan Yüz Güldürecek Güncelleme!

YouTube işte bu olayı kısa süre önce çözmek için  güzel bir adım attı. Artık YouTube öneri sürecine sizin de gerçek anlamda katılmanıza imkan tanıyacak. iOS ve Android tarafından herkes için açılacak olan özellik, önerilen kanalların iptal edilmesine imkan tanıyacak. “Artık bu kanalı önerme” seçeneği ile istenmeyen kanalların tekrar tekrar karşınıza çıkmasını engellemiş olacaksınız. Bu güzel özellik için yakın zamanda masaüstü içinde gelebileceğinin müjdesi verildi bile.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Red is a must-have trend this season and not just for Christmas

Buğra Noyan

Google Pixe 2 Alacaklara Müjde!

Buğra Noyan

Apple Music, 50 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Aa 27 Haziran 2019 at 19:01

Bence gereksiz

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.