Tiktok Takipçi Satın Al

Twitter, iOS Kullanıcılarına Yeni Retweet Özelliğini Getiriyor

Twitter, iOS kullanıcılarına Retweetlemeden önce okumasını isteyen özelliği getiriyor.

Bazı iOS kullanıcıları artık Retweetlemeden önce bir makaleyi okumalarını isteyen bir istem görecekler.

iOS’taki bazı Twitter kullanıcıları artık okumadıkları bir makaleyi Retweetlerken bir istem alacak. Bu, Twitter bu özelliği Android cihazlarda test etmeye başladıktan sonra gelir.


Haziran 2020’de Twitter, platformda açmadığınız bir makaleyi paylaşmadan önce görünen bir bildirim sundu. Komut istemi, makaleyi Retweetlemeden veya Alıntı Yapmadan önce okumanızı ister.

Twitter bu özelliği yalnızca Android cihazlarda test ediyor, ancak şimdi bazı iOS kullanıcıları da bu istemi görmeye başlayacak. Bir tweet’te Twitter, özelliği iOS’a genişleteceğini duyurdu.

Twitter, iOS Kullanıcılarına Yeni Retweet Özelliğini Getiriyor

Twitter Retweetleme Testinden Önce Okumasını Genişletiyor

Platform, “bu istemden umut verici sonuçlar gördüğü” yorumunu yaptı. Twitter, Android’deki bulgularının sonuçlarını zaten duyurdu ve kullanıcıların, istemi gördükten sonra makale açma olasılıklarının yüzde 40 daha fazla olduğunu belirtti. Ayrıca, bir kez gördüğünüzde bildirimi küçültmeyi de planlıyor.

Twitter, yakın gelecekte bu özelliği tüm cihazlara sunmayı planlıyor. Platform, bu bildirimin insanların sahte haberleri paylaşmasını engelleyeceğini ve ayrıca kullanıcıların bir makalenin başlığına göre hızlı kararlar vermesini önlemeye yardımcı olacağını umuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu