TeknoDiot.com
   
   

YouTube’da İlk 100 Milyon Aboneye Ulaşan T-Series Kanalı Oldu

YouTube'da İlk 100 Milyon Aboneye Ulaşan T-Series Kanalı Oldu
       

T-Series, aylarca süren yarıştan sonra 100 milyondan fazla aboneye ulaşan ilk YouTube kanalı olarak tarihe geçti.

YouTube, T-Series kanalı tebrik etti. T-Series ayrıca şirketin dönüm noktasına ulaşmasına yardımcı olduğu için hayranlarına teşekkür etti.

T-Series, Hindistan’ın en büyük müzik üreticisi konumunda ve firmanın YouTube kanalı de büyük takipçi rakamlarına ulaştı. PewDiePie’ı abone sayısında geride bırakan kanal, YouTube tarihinin 100 milyon aboneyi geçen ilk kanalı oldu.

Felix’in “PewDiePie” Kjellberg ile YouTube’daki en büyük kanal olması için aylarca süren bir savaşın ardından geldi. Bu süreçte, her iki kanal da on milyonlarca abone tarafından büyüdü ve yaygın ilgi T-Series’in global olarak tanınmasını sağladı.

Kjellberg, kanalının ilk önce 100 milyon aboneye ulaşabileceğine inanıyordu ve hayranlarının başka bir kanalın yenilgisini kutlamamasını istedi. Kjellberg, hayranlarına “PewDiePie’ye Abone Ol” hareketinin sevgi ve desteğin başladığını, bu yüzden buna son verelim dedi.

Yine de, bazı PewDiePie hayranları, şirketin kendisi için asla aynı şeyi yapmayacağını iddia ederek YouTube’un tweetini tebrik eden T Serisine saldırmaya hemen başladı. Kjellberg, T-Series’in rekor kıran anı hakkında henüz yorum yapmadı.

YouTube'da İlk 100 Milyon Aboneye Ulaşan T-Series Kanalı Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.