YouTube TV, Amazon Fire TV Cihazlarında Sonunda Kullanılabilir Durumda - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

YouTube TV, Amazon Fire TV Cihazlarında Sonunda Kullanılabilir Durumda

YouTube TV, Amazon Fire TV Cihazlarında Sonunda Kullanılabilir Durumda

Amazon ve Google iş birliği bu yılda dalgalanma ile geçti. Yakın zamana kadar Amazon Prime, Chromecast’te engellenmiş, YouTube uygulaması FireTV’de mevcut değildi.

Ayrıca Amazon, Google’ın e-ticaret platformunda Chromecast’ler satmasını da yasakladı . Bu yılın başlarında kararlaştırıldığı gibi, YouTube TV şu anda Amazon Fire TV cihazlarında kullanılabilir durumda.

YouTube TV, 70 kanal ve sınırsız bulut tabanlı dijital video kaydı sunuyor. YouTube TV, üç ekrana kadar desteklemekte. Amazon TV Fire Stick‘e sahipseniz, YouTube TV uygulamasını artık indirebilirsiniz.

YouTube TV ile ABC, CBS, FOX ve NBC gibi yerel ağlardan ve Discovery, TNT, CNN, ESPN, FX ve isteğe bağlı programlama gibi popüler kablo ağlarından 70+ kanal alırsınız. YouTube TV’de sınırsız bulut DVR depolama alanı vardır ve ev başına altı hesap sahibi olabilirsiniz, böylece ailenin her üyesi kendi DVR’sini ve kişiselleştirilmiş önerilerini alabilir.

YouTube TV artık Amazon Fire TV’de!

Destek söz konusu olduğunda, YouTube TV uygulaması Fire TV Stick (2. Nesil), Fire TV Stick 4K, tamamen yeni Fire TV Cube, tüm Toshiba, Insignia, Element ve Westinghouse Fire TV Edition akıllı TV’lerinde ve önceki sürümlerde mevcuttur. Yangın Küpü (1. Nesil), Yangın TV (2. Nesil), Yangın TV (3. Nesil – Sarkıt Tasarımı) dahil olmak üzere, nesil nesil TV cihazları.

Sık sık, Amazon ve Google gibi şirketler arasındaki acı rekabet müşterileri olumsuz yönde etkiler. Bu özellikle, her biri ekosistemini bloke etmeye ve kullanıcıları zorla birbirine bağlamaya çalıştığında söz konusudur. Amazon ve Google’ın bir anlaşmaya varması iyi bir şey ve yalnızca diğer şirketlerin de uygun olacağını umuyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Instagram’da Yeni Bir Mesajlaşma Uygulaması Gelebilir!

Hüseyin Ceylan

Snapchat’de İşler Kötüye Gidiyor!

Buğra Noyan

Powerline Nedir?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.