Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube, 2020’nin Kötü Geçtiği İçin Rewind’ı İptal Etti

2020 kesinlikle uzun bir yıl oldu. Ve daha bitmedi bile!

2020 kesinlikle benzeri görülmemiş bir zaman oldu. Bir yıldan çok daha uzun bir süre gibi hissedildi ve 2020 geneliyle yavaşlama belirtisi göstermiyor.

2020’nin ne kadar kötü olduğunu bize gerçekten hatırlatmak için YouTube , Twitter’da duyurulduğu üzere yıl için YouTube Rewind’ı iptal etmeye karar verdi.


Bu Yıl YouTube Rewind’a Ne Oldu?
Normalde Rewind, önceki yılın en etkili videolarına, içerik oluşturucularına ve trendlerine bakardı. Google’ın sahip olduğu video akışı hizmeti 2010’dan beri her yıl Rewind’ı yayınladı, bu nedenle 2020’nin on yılda bir olmadan ilk yılı olması planlanıyor.

Google, 2020 için niyetleriyle ilgili bir açıklama yaptı ve temelde bu yılın berbat olduğunu söyledi ve bu nedenle, önceki yıldan hiçbir şeye sevgiyle bakmanın mantıklı olmadığını söyledi.

YouTube, insanları güçlendirmek, izleyicilerin başa çıkmasına yardımcı olmak ve herkesi güldürmek için platformundaki içerik oluşturuculara teşekkür etti.

2020 kesinlikle farklıydı ve önümüzde Kasım ve Aralık aylarının geri kalanıyla hala bolca vaktimiz kaldı. Bu nedenle, ister en sevdiğiniz YouTube kullanıcılarını izlemek isterse harika bir belgesel olsun, size neşe getiren bir şey de yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu