Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube, Daha Ucuz Bir ‘Premium Lite’ Aboneliğini Test Ediyor

YouTube Premium'dan yaklaşık %40 daha ucuzdur, ancak yalnızca reklamsız görüntüleme sunar.

YouTube, yalnızca reklamsız görüntülemeye odaklanan Premium aboneliğinin daha ucuz bir sürümünü test ediyor.


The Verge raporları, daha ucuz bir seçenek “Premium Lite” sunulacağından bahsediyor ve YouTube şu anda Belçika, Danimarka, Finlandiya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç ve İsveç’te Avrupa çapında bir seçenek olarak test ediyor.

YouTube Premium, reklamsız ve arka planda oynatma, video indirme yeteneği ve YouTube Music Premium’a erişim sunar. ABD’de 11,99 dolar ve Avrupa’da 11,99 avroya mal oluyor.

YouTube Premium Lite, ABD’de büyük olasılıkla 6,99 ABD doları olacak olan 6,99 Euro’dan önemli ölçüde daha ucuzdur.

YouTube, Daha Ucuz Bir 'Premium Lite' Aboneliğini Test Ediyor

Bunun için web, Android, iOS, oyun konsolları ve akıllı TV’lerde YouTube’da reklamsız videolar elde edersiniz. Diğer tüm premium özellikler kaldırılır, ancak ayda 4 euro/dolar tasarruf edersiniz. YouTube için soru, yalnızca reklamları kaldırmak için bu fiyatın insanları abone olmaya ikna edecek kadar düşük olup olmadığıdır.

Premium Lite’ın popüler olduğu kanıtlanırsa, YouTube izleyicilerinin video indirme, arka planda oynatma veya müzik akışına erişimin dahil edilmesiyle o kadar ilgilenmediğini gösterir. Öte yandan, 11,99 doların YouTube kullanıcılarının ödemeye istekli olmadığı bir fiyat olmadığı anlamına gelebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu