Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium özelliği ile kullanıcılarını oldukça yakın bir zaman içinde tanıştırdı, ve halen de bu ücretli versiyonun tanıtım faaliyetlerine devam ediyor.

YouTube Premium iptal etme nasıl yapılır? Yıllar içinde gösterdiği çok büyük bir gelişimle YouTube şuanda dünyanın en büyük online video, müzik platformu olmuş durumundadır.


Hatta bu teknoloji devi sayesinde dünya yeni bir iş kolu olan YouTuber deyimi ile de tanıştı ve artık bu kavram hayatlara yerleşti. YouTube kurulduğu günden veri verdiği tüm hizmetleri ücretsiz verdi.

Fakat video araları reklamları ile de para kazanmaya devam etti. Bu kapsam da oluşturduğu YouTube Premium ile kullanıcılara ücretli hizmet vermeye başladı bu kapsam da ise bu ücretli hizmetlerin diğer normal alınan hizmetlerden bazı fark ve ayrıcalıkları ortaya konuldu.

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

İlgili Makaleler

YouTube Premium İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Farklı amaçlarla üye olunmuş olan herhangi bir ücretli uygulama ya da online hizmette istenildiği zaman belli koşulları yerine getirip ayrılmak mümkündür.

Üyelik sözleşmeleri içinde de iptal ettirme, üyelikten ayrılma ve benzeri konularda açıklayıcı metinler yer almaktadır. Youtube Premium aboneliği iptali ise iki farklı yolla gerçekleştirilebilir. Bunlardan ilki ise şu şekilde işlemektedir.

Youtube ana sayfası üzerinde yer alan üyelik bilgileri kısmına giriş yapılır ve o alanda görülecek olan ücretli üyelikler kısmı seçilir. Farklı ücretli üyelikler varsa içlerinden Premium seçilir ve iptal et butonuna basılır, işleme onay verilir.

  • Profil fotoğrafınız > Ücretli üyelikler’e dokunun.
  • İptal etmek istediğiniz üyeliğe dokunun.
  • İptal et’e dokunun.
  • İptal etme nedeninizi seçin ve İleri’ye dokunun.
  • Evet, iptal et’e dokunun.

Bir diğer iptal etme yolu da eğer bu ücretli hizmet mobil marketler üzerinden alındıysa iptal işlemleri yine Android ya da Apple sanal marketler (Play Store ve App Store) üzerinden “Abonelikler” kısmından yapılır.

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir? YouTube Premium Nasıl İptal Edilir? YouTube Premium Nasıl İptal Edilir? YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir? YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

YouTube Premium Nasıl İptal Edilir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu