YouTube Hack Videolarını Silmeye Başladı! - TeknoDiot.com

YouTube Hack Videolarını Silmeye Başladı!

Abone Ol 

Google’ın popüler video platformu YouTube hack videolarını kaldırmaya başladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google’ın çatısı altında yer alan YouTube, farklı farklı videolara ev sahipliği yapılıyor. Bu videolar arasında hack videoları da yer alıyor.

PlayStation 4’ün nasıl hackleneceğini anlatan yüzlerce video YouTube’da bulunuyordu. Artık YouTube, kullanıcılarının güvenliğini sebep göstererek; telefon, konsol ve yazılımların nasıl hackleneceğini anlatan videoları silmeye başladı.

YouTube Hack Videolarını Silmeye Başladı!

Konsol hackleme videolarını kaldıran YouTube, yavaş yavaş telefon ve yazılım hackleme videolarını da kaldırmaya başladı. Hack olayı oldukça ince bir çizgi. Bir kişinin konsolunu hacklemesi yasadışı olmazken, bu konsola korsan oyun yüklemesi yasadışı kabul ediliyor. Cihazlarınıza CFW atarak onlara tema veya homebrew yapımlar yükleyebilirsiniz. Ancak YouTube gizlilik politikasından dolayı bu olayı da ortadan kaldırıyor.

Göz atın:   Google'dan İsteğe Bağlı Yedekleme Geliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!