TeknoDiot
     
     
     

Yılın Mobil Operatörü Belli Oldu

Yılın Mobil Operatörü Belli Oldu

Sektörün en iyilerinin belirlendiği 6’ncı Boğaziçi Bilişim Ödülleri sahiplerini buldu.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC’in düzenlediği 6’ncı Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde Turkcell ‘Yılın Mobil Operatörü’ oldu. Halk, jüri ve bilişim kulüpleri dahil 130 bine yakın kişinin katıldığı oylamayla Turkcell, üst üste 5’inci kez yılın en iyisi olma başarısını gösterdi.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC tarafından bu sene altıncısı düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri sahiplerini buldu. Bilişim sektörünün en iyilerinin belirlendiği oylamada Turkcell, üst üste 5’inci kez ‘Yılın En İyi Mobil Operatörü’ unvana layık görüldü. Kazananlar halk, jüri ve bilişim kulüplerinden oluşan yaklaşık 130 bin kişinin katılımıyla belirlendi.

Ömer Barbaros Yiş: ‘Yerli ve milli uygulamalarımızla ülke bayrağını tüm dünyada dalgalandırıyoruz

Yılın Mobil Operatörü Belli Oldu

Dünyanın ilk dijital operatörü olarak başlattıkları dijital ihracat hamlesi sayesinde ülke bayrağını teknolojide de tüm dünyada başarıyla dalgalandırdıklarının altını çizen Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, “Tamamı bu topraklardan çıkan BiP, fizy, Dergilik, TV+ gibi 19 yerli ve milli uygulamalarımızla bir yandan insanların hayatına değer katarken bir yandan da ülkemizin teknolojideki hedeflerine erişmesi için katkı sağlıyoruz. Başlattığımız dijital ihracat hamlemiz sayesinde artık bu dijital ürünlerimiz tüm dünyada kullanıyor. Afrikadan Karayiplere, Nepal’den Latin Amerika’ya değin tüm dünyadan operatörler bu başarı hikayemizi dinlemek için geliyor, müşterilerine dijital servislerimizi kullandırmak amacıyla kapımızı çalıyor. Aldığımız bu ödül ülkemiz adına teknolojide yarattığımız bu katma değerin bir karşılığı olarak bizleri son derece mutlu etti. Bu vesileyle bizi bu ödüle layık gören Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü’ne teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde bu yıl altıncısı gerçekleşen Boğaziçi Bilişim Ödülleri, bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşların ‘en’ iyilerini belirliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bosphorus Cup’tan Türkiye’nin Tanıtımına Dev Katkı

Uğur Aydemir

Türk Telekom’dan Yeni Proje: “Yeni Nesil Gelecek”

TeknoDiot Bey

Galatasaray’ın 22. Sampiyonluğuna Turkcell’den 22GB İnternet Hediye

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.