Tiktok Takipçi Satın Al

Yılın Mobil Operatörü Belli Oldu

Sektörün en iyilerinin belirlendiği 6’ncı Boğaziçi Bilişim Ödülleri sahiplerini buldu.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC’in düzenlediği 6’ncı Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde Turkcell ‘Yılın Mobil Operatörü’ oldu. Halk, jüri ve bilişim kulüpleri dahil 130 bine yakın kişinin katıldığı oylamayla Turkcell, üst üste 5’inci kez yılın en iyisi olma başarısını gösterdi.


Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC tarafından bu sene altıncısı düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri sahiplerini buldu. Bilişim sektörünün en iyilerinin belirlendiği oylamada Turkcell, üst üste 5’inci kez ‘Yılın En İyi Mobil Operatörü’ unvana layık görüldü. Kazananlar halk, jüri ve bilişim kulüplerinden oluşan yaklaşık 130 bin kişinin katılımıyla belirlendi.

Ömer Barbaros Yiş: ‘Yerli ve milli uygulamalarımızla ülke bayrağını tüm dünyada dalgalandırıyoruz

Yılın Mobil Operatörü Belli Oldu

Dünyanın ilk dijital operatörü olarak başlattıkları dijital ihracat hamlesi sayesinde ülke bayrağını teknolojide de tüm dünyada başarıyla dalgalandırdıklarının altını çizen Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, “Tamamı bu topraklardan çıkan BiP, fizy, Dergilik, TV+ gibi 19 yerli ve milli uygulamalarımızla bir yandan insanların hayatına değer katarken bir yandan da ülkemizin teknolojideki hedeflerine erişmesi için katkı sağlıyoruz. Başlattığımız dijital ihracat hamlemiz sayesinde artık bu dijital ürünlerimiz tüm dünyada kullanıyor. Afrikadan Karayiplere, Nepal’den Latin Amerika’ya değin tüm dünyadan operatörler bu başarı hikayemizi dinlemek için geliyor, müşterilerine dijital servislerimizi kullandırmak amacıyla kapımızı çalıyor. Aldığımız bu ödül ülkemiz adına teknolojide yarattığımız bu katma değerin bir karşılığı olarak bizleri son derece mutlu etti. Bu vesileyle bizi bu ödüle layık gören Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü’ne teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde bu yıl altıncısı gerçekleşen Boğaziçi Bilişim Ödülleri, bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşların ‘en’ iyilerini belirliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu