Tiktok Takipçi Satın Al

Yılın En Güvenli Uygulaması Tango İndir

Akıllı telefonların kullanılan uygulamalarda, dünya da en çok tercih edilen kategorinin Anlık Mesajlaşma Uygulamaları olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki hangisi ne kadar güvenli? Tüm uygulamalar Tango indir pc kadar güvenli mi? Ne kadar sağlıklı bir iletişim boyutu var? Bunun ilgili bir bilgimiz veya onaylanmış bir argüman gördüğümüz oldu mu? İşte bu sorularımızın cevabını alacağımız bir etkinlikten sizlere bahsedeceğim.

Ülkemizde teknoloji ve teknolojik yazılımlara verilen önem nerdeyse yok denecek kadar az.  Oysa dünya bu anlamda daha çok ayrıntı ve daha çok içerik paylaşımı yapıyor. 3. Dünya Ülkeleri’nin tek derdi para kazanmak olarak bilsekte. Bazı ülkeler bu istisnaların kaideleri arasında yer almıyor.

Tango Latin Amerika’da Teknoloji Etkinlikleri Birincisi


2016 yılının ilk yarısında düzenlenen Telefono Application Tecnologia Seguridad etkinliğinde Android Telefonlarda kullanılan aplikasyonların ne kadar güvenli olduğu hakkında bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmalar sonucu birinci seçilen uygulamanın fikir babalarına ödüller dağıtılıyor. 6 ülkenin katılımını üstlenen üniversitelerin bilgisayar bölümlerinin uzmanlığında hareket edilen bu etkinlikte bu senenin birincisi Tango indir oldu.

Yılın En Güvenli Uygulaması Tango İndir

Tango’ya Rastgele Numarayla Kayıt Yapılır mı?

Herkes Tango’ya rastgele numaralarla kayıt yapıldığından dolayı güvenli olmadığını söylese de uygulamanın güvenli olduğuna kanaat getiren bu uzmanlar bu durumu şöyle açıklıyorlar.

Anlık Mesajlaşma Uygulaması’nın ötesinde bir sistemle çalışan Tango’da tanımadığınız kişilerle arkadaşlık kurabiliyorsunuz. Uygulama’dan yararlanan kişilerin %99’u zaten yeni insanlar ve kültürler tanımak ve arkadaşlık kurmak istiyorlar. Burada gerçek numaranızla ve kimliğinizle bulunmanız Facebook ve Twitter güvenlik açıklarıyla eşdeğer sayılacaktır. Çünkü Tango arkadaşlık sitelerinin uygulama biçimini almış bir haldedir. Biz uygulamayı güvenli buluyoruz ve 700 milyonun üzerinde insanın kullanması da bu uygulamanın güvenli olduğunu kanıtlıyor. Sizlere daha iyi bilgiler sunabilmek için yurtdışındaki haberleri de Tango indir olarak takip ediyoruz. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Uygulamayı (Tango Messenger) Nereden ve Nasıl İndirirsiniz?

Tango Messenger uygulamasını Android ve iOS telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Android cihazlarınıza indirmek için Google Play Store uygulamasında “Tango” araması yapın ve çıkan sonuçlardan uygulamayı bulup yükleyin. Aynı şekilde iOS işletim sistemi kullanan, yani Apple cihazlarında da AppStore üzerinden arama yapıp bulup yükleyebilirsiniz.

Tango APK indirme Nereden Yapılır?

Tango’yu APK olarak cihazınıza indirip kurmak isterseniz, tabiî ki bunu sadece Android cihazlarda yapabilirsiniz. Android telefon ve tabletinize APK dosyasını indirmek için www.tangoindir.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içinde Tangı indirme linkleri, APK dosyaları, Tango hesap silme ve daha birçok konuda yardım alabileceğiniz yazı bulabilirsiniz.

Yılın En Güvenli Uygulaması Tango İndir Yılın En Güvenli Uygulaması Tango İndir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu