Tiktok Takipçi Satın Al

Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi “Heximax”

Genelde Alışveriş Merkezlerinde gördüğümüz hareketli koltuklarda hepimiz oyun, VR deneyiminde bulunmak istemişizdir, bunu evlere taşımamızı sağlayacak yerli girişim haberimizde!

Genelde Çin’den getirilen bu cihazları Heximax markası adı altında yerli girişim, yerli yazılımlarıyla Türkiye’de seri üretime geçmeye hazır!


Çin’den 15.000 dolar gibi uçuk fiyatlara getirilen ve yüksek elektrik isteyen bu cihazları evlerde kullanmak pek de mümkün değildi. Çünkü evlerde bu yüksek elektriği karşılamak zordur. Onu bırakın ağır oldukları için temizliği zor eve taşınması kargosu vs. gerçekten problem olacak işlerdir.

Fakat bu yerli girişimimiz bunun gibi birçok zorluğu aşarak “M3” modelini seri üretime hazır olduklarını belirtiyor. Gelin, hali hazırda bir yazılım firması olan Cyberline tarafından geliştirilen bu ürüne daha yakından bakalım.

Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi "Heximax"

Heximax M3 Teknik Özellikler

 • %100 yerli yönetim yazılım
 • %100 yerli elektronik ve gömülü yazılım
 • Şaşırtıcı derecede küçük! 80×135 cm tüm kapladığı alan
 • 220v ev elektriği ile çalışır ve ortalama sadece 200w elektrik tüketir.
 • 7/24 çalışabilecek dijital servo motorlar kullanıldı. Bu kalitede bir motor kullanan simülatör sayısı dünya da sadece birkaç tanedir.
 • 1000 Hertz hareket tazeleme hızı ! Yani simülasyon/oyun içerisindeyken tüm hareketler saniye de 1000 defa kontrol edilir ve yenilenir.
 • 0.001mm hassasiyet ! Evet, M3 bir cerrahtan daha hassas hareketler yapabilir ve bu inanılmaz bir gerçeklik sağlar.
 • Toplamda 30 derece’ye varan eğim ve 250mm/saniye’ ye varan ivmelenme. Bunun anlamı, emniyet kemeri olmadan kullanmamalısınız!

Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi "Heximax"

 • Lider VR (Sanal Gerçeklik) gözlükleri ile entegre çalışır. (Oculus, HTC, Samsung…)
 • Geniş aksesuar desteği. İsterseniz sadece Heximax M3 temel paketi alıp, diğer aksesuarları sizde olanlardan kullanabilirsiniz. Örneğin, direksiyon, koltuk, joystick vb. gibi tüm aksesuarlar isteğe bağlıdır. M3 birçok marka ve model aksesuarı desteklemektedir.
 • Kasa bölümü yüksek alaşımlı karbon çeliğinden yapılmıştır. Bu sayede daha ince ve sağlam. Baz kasa sadece 60 kilogram !*  Ayrıca AL7075 uzay mekiklerinde kullanılan hafif ve sağlam alaşımlı bir malzemedir.
 • Yapay zeka destekli sesli komut sistemi. Heximax simülatörleri, simülasyon/oyun içindeyken kolayca ve sadece sesle kontrol edilebilir.
 • Minimum servis ihtiyacı ve otomatik servis süresi hesaplama. Heximax kullanımınıza göre bakım tarihlerini size bildirir. Zamana göre değil, kullanıma göre servis hesaplanır. Ayrıca bakımların %80’ni sizin tarafınızdan yapılabilir. Sadece ağır bakımlar (Genel de yıl da 1) servis tarafından yapılır.

Desteklenen 80+ Oyundan Bazıları

Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi "Heximax"

Güzel ama kargo, kurulum nasıl olacak?

Heximax M3 kargoyla değil, anlaşmalı lojistik firması ile size ulaştırılıyor. Randevu ile sizin için de uygun bir zamanda ücretsiz olarak kapınıza kadar getirilecektir.

Korumalı ahşap kasası içerisinde güvenle size ulaştırılacaktır. Ahşap kasası yandan açılır ve tekerlekleriyle istediğiniz yere götürebilirsiniz. Kurulum ise çok basit hazırlanan rehber videolar ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer sizde bu girişimi beğendiniz ve almak istiyorsanız bağlantıdaki Arı Kovanı fonlama sayfasından destek olabilirsiniz.

Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi "Heximax"

Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi "Heximax" Yerli Hareket ve Oyun Simülatörü Girişimi "Heximax"

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu