Tiktok Takipçi Satın Al

Yenilenen Tantu ve Wu-Ju Kahramanları Shadow Arena’ya Geliyor!

Pearl Abyss bugün, Tantu ve Wu-Ju kahramanlarının gelişmiş yeteneklerle Shadow Arena’ya döndüğünü duyurdu.


Oyuncular artık bu kahramanların yenilenen özelliklerini deneyimleyebilecek ve düşmanlara karşı daha fazla kontrolle savaşabilecekler.

Tantu, ana silahı olarak Demir Yumruk kullanan, güçlü ve geniş menzilli ateş etme gücüne sahip bir saldırıcıdır. Yenileme yoluyla, Tantu’nun önceki becerilerinden ikisi kaldırıldı ve Aşırı Yükleme (Overload) adı verilen yeni beceri eklendi. Kahraman Aşırı Yükleme becerisini kullanırken, Demir Yumruk’un tüm mermileri yüklenmeye devam edecek ve tükenmeyecek. Böylece oyuncular, rakiplerine sürekli olarak saldırabilecek.

Destek Kahramanı Wu-Ju ile Takımlar Artık Daha Güçlü

Yenilenen Tantu ve Wu-Ju Kahramanları Shadow Arena’ya Geliyor!

Bir Destek Kahramanı olan Wu-Ju, rakibin savunmasını büyük ölçüde azaltmak ve müttefiklerin saldırı gücünü artırmak için Aç Kara Ruhu çağırır. Ayrıca düşmanları tespit edebilir ve tehlikeli durumlardan kaçınabilir. Bununla birlikte ekip olarak savaşma konusunda takım arkadaşlarına yardım edebilir. HP ve hareket becerileri olmadığı için oyuncular takım arkadaşlarıyla birlikte savaşmaya teşvik edilir.

Shadow Arena, takım stratejisi yönlerini geliştirmek için son zamanlarda kahramanlarını yeniliyor. Şu anda mevcut olan yenilenmiş kahramanlar arasında Venslar, Tantu ve Wu-Ju bulunuyor. Daha fazla kahraman yenilenmesi yapıldığında oyunculara tek tek duyurulmaya devam edilecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, and Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Yenilenen Tantu ve Wu-Ju Kahramanları Shadow Arena’ya Geliyor!

Yenilenen Tantu ve Wu-Ju Kahramanları Shadow Arena’ya Geliyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu