Tiktok Takipçi Satın Al

Sons of the Forest İçin Yeni Multiplayer Fragmanı Paylaşıldı!

Sons of the Forest’ın multiplayer fragmanı paylaşıldı.

23 Şubat’ta Steam’de erken erişime açılacak olan 2014’ün korkunç oyunu The Forest’ın birinci şahıs hayatta kalma devam oyunu Sons of the Forest’ın yeni fragmanı yayınlandı.

Sons of the Forest fragmanı bize gizemli görünen bazı mağaralara, mutant saldırı dalgalarına ve çok sayıda çok oyunculu oynanışa bir bakış sunuyor.


Hayranların gözdesi The Forest’ın yeni hayatta kalma-korku devam oyunu Sons of the Forest yakında oyuncularla buluşacak ve Vancouver merkezli geliştirilen Endnight Games, oyun için yeni bir fragman yayınladı. Oyuncuların bir barınak inşa etmek ve mutant dalgalarını ve diğer garip iğrençlikleri savuşturmak için bir araya geldiğini gördüğümüz için, bu oyun esas olarak Sons of the Forest kooperatif oyununa odaklanıyor. Bununla birlikte, oyunda keşfedeceğiniz yeni mağaralardan biri için de bir ipucu alıyoruz. Yukarıdaki fragmanı kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Sons of the Forest İçin Yeni Multiplayer Fragmanı Paylaşıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu