Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Yarafından Açıklanan Yeni Xbox Series X Özelliği

Microsoft, başlangıçta küçük görünebilecek ancak oyun üzerinde oldukça ciddi bir etkiye sahip olacak yeni bir Xbox Series X özelliğini açıkladı.

Microsoft şimdi X Serisi’nin özelliklerinden küçük ama önemli bir tanesini açıkladı. Xbox Series X Dinamik Gecikme Giriş DLİ olarak yer alacak. Xbox Series X özellikleri nasıl olacağı kesinleşiyor.


Bu özellik, oyunları daha duyarlı hissettirmek için tasarlanmıştır, ancak bu, Microsoft’un biraz yoğun teknik sihirbazını gerektirir. Xbox Series X saniyede 120 kareye kadar destekleyecek Microsoft gerçekten duyarlı bir deneyim sunmak için, bu Xbox’ın yöneticisi Jason Ronald’a göre önemliydi.

Ronald’a göre, DLI, Xbox Series X için önemli bir yeni özelliktir, çünkü X Serisi “girişiniz farklı çerçeveler arasında olsa bile” oynatıcıdan en son girdileri almasına izin verecektir.

Yeni Xbox Series X Özelliği

Ronald, “Bu gerçekten oyuncunun her zaman bu harika deneyime sahip olmasını sağlamakla ilgili” dedi. DLI en önemli Xbox Series X özelliği gibi görünmeyebilir, ancak özellikle daha rekabetçi sahnelerde oyun üzerinde bir etkisi olacağı için oyuncuların takdir edeceği bir yenilik.

Microsoft Yarafından Açıklanan Yeni Xbox Series X Özelliği

Koronavirüs, Xbox Series X ve PS5’in ertelenebileceğinden korkuluyor olsa da, Microsoft, Xbox’ın salgından etkilenmesini beklemiyor. Sadece zaman gösterecek ve salgın belirli bölgelerde üretim gecikmelerine neden olmaya devam ederse, durum böyle olmayabilir.

Ne olursa olsun, yeni nesil konsollar endüstri için büyük bir sıçrama olacak gibi görünüyor. Sadece güç açısından büyük atılımlar getirmekle kalmıyorlar, aynı zamanda birçok oyuncu için büyük bir uyumluluk olan geriye dönük uyumluluk da dahil olmak üzere tatlı yeni özellikler getiriyorlar. Şu anda, konsollar herhangi bir gecikmeyi engelleyecek şekilde tatil 2020 boyunca mevcut olmalıdır.

Oyuncular için yeni bir konsol lansmanı yapmak heyecan verici bir zamandır. Yeni konsollar her zaman oyun deneyimini geliştirir. Tüm zamanların en iyi konsolları sadece daha iyi görünmekle kalmayan, aynı zamanda masaya tamamen yeni şeyler getiren konsollardır. Umarım PS5 ve Xbox Series X daha önce yapılanları aşar. Son olarak Xbox Series X  2020 tatilini piyasaya sürecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu