Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung’un her yıl düzenlediği Galaxy Unpacked etkinliği bu yıl da düzenlenecek ve Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 modelleri tanıtılacak.

Galaxy Unpacked 2020 etkinliğinin resmi tarihi Samsung tarafından açıklandı. Bu yıl düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy Fold 2 gibi yeni amiral gemi aileleri tanıtılacak.


Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked 2020 etkinliği 5 Ağustos’ta gerçekleşecek. Hepimiz Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği için resmi bir tarih duyurmasını sabırsızlıkla bekliyorduk. Şirket 5 Ağustos’ta online bir Galaxy Unpacked 2020 etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Davetinde, şirket sanal etkinlik sırasında Galaxy cihazlarının en son ekosistemini açıklayacağını belirtti.

5 Ağustos:  Galaxy Unpacked etkinliği

Samsung genellikle Galaxy Unpacked etkinliklerini New York’ta düzenler, ancak COVID-19 salgınının ortasında, şirket herkesin katılabileceği sanal bir etkinlik düzenlemeye karar verdi. Etkinliğin canlı akışı, 5 Ağustos’ta saat 10: 00’da Samsung Global Newsroom, Samsung.com ve YouTube’da sunulacak. Türkiye saati ile birlikte ise 17:00’da olacaktır.

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Etkinlikte şirketin Galaxy Z Fold 2, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 5G’yi tanıtması bekleniyor. Ayrıca Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 +, Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3 de sanal etkinlik sırasında sergilenebilir.

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği için paylaştığı videoya baktığımızda Mistik Bronz adında son derece şık bir renge sahip S-Pen görülüyor. Aslında bakacak olursak aşağıdaki görsellerden de görebileceğiniz gibi Samsung Galaxy Note 20’nin böyle bir renk seçeneğine sahip olacağı çok önceden bildirilmişti. Galaxy Z Fold 2 ile ilgili bilgileri gizli tutmayı başardı. Bu nedenle şu an için Galaxy Z Fold 2 için Galaxy Fold’dan daha büyük, 120 Hz’lik bir Infinity-O AMOLED ekrandan başka bilgi bulunmuyor desek yeridir.

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu