Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Trio Modu ile Shadow Arena’da Mücadele Devam Ediyor

2020 yılının başında Erken Erişim’e sunulan aksiyon Battle Royale oyunu Shadow Arena yeni güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor.

En fazla iki kişilik takımlarla mücadele edebilen oyuncular artık üç kişilik takım yani Trio Modu ile rakiplerine karşı yeni zaferler kazanabilecekler.


Pearl Abyss, Trio Modunun Shadow Arena evrenine eklendiğini duyurdu. Oyuncular artık takım olarak başkalarına karşı savaşabilecek ve bu yeni mod ile birlikte eklenen özellikleri de deneyimleyebilecek.

Trio Modu, toplam 5 takımın savaş alanına üç kişilik gruplar olarak katılabileceği yeni bir oyun içi moddur. Bir kahraman öldüğünde, bir takım arkadaşı tarafından istediği zaman dirilebilecek veya takımın başka bir üyesi hala hayatta olduğu sürece, otomatik dirilebilme süresi içerisinde otomatik olarak dirilebilecek.

Yeni Trio Modu ile Shadow Arena’da Mücadele Devam Ediyor

Trio Modu, bir karşılaşma başladıktan 15 dakika sonra Kara Sis’in ortasında ortaya çıkan Yükselme Eseri ile yeni Yükseliş sistemini de kapsayacak. Oyuncular daha sonra, Yükselme Eseri’nin etrafındaki kırmızı çizgiye girerek yükselme göstergesini doldurmaya başlayacak ve gösterge tamamen dolduğunda takım Yükselecek, böylece karşılaşmanın galibi olacaktır.

Dahası, KaraYıldız Kırığı adı verilen yeni nesneler haritada rastgele ortaya çıkacak. Bu parçalar, oyuncular yanlarına yaklaştıklarında kırılacak ve yok edildiklerinde tüm ekip üyeleri ek Saldırı ve Savunma Puanları alacak.
Shadow Arena hakkında daha fazla detay için r resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu