Yeni Trend Inbound Pazarlama Nedir?

Yeni Trend Inbound Pazarlama Nedir? Ülkemizde çok fazla kullanılıyor olmasa da tüm dünyada büyük bir etki yaratan pazar alanlarından biriside Inbound Pazarlamadır. Bu pazarlama yönteminde elinizdeki markayı ya da içeriği dünya ile paylaşarak daha iyi yerlere gelirsiniz. Tabi burada dikkat etmeniz gereken belli başlı kıstaslar vardır. İlk olarak markanızın doğru ve sorunsuz olması gerekmektedir. Daha sonrada markanıza uygun bir hikaye alt yapısı oluşturursunuz.

Web sitenize giren insanlar aradıklarını bulabilmelidirler, bu yüzden güçlü bir altyapı gerekmektedir. Doğru paylaşımlar yaparak ve kaliteli içerikleri girerek müşteriyi sitenize bağımlı hale getirmelisiniz. Müşterinizle ikili iletişiminizi ne kadar iyi hale getirirseniz ve ona çeşitli fırsatlar sunarsanız, artık o sizin fanatik bir müşteriniz olacaktır.

Son olarak ise özetlemenizi iyi yapmanız gerekmektedir. Eğer buna dikkat etmezseniz nerede hata yaptığınızı anlamanız çok zor olacaktır. Dolayısı ile elinizdeki verileri doğru bir şekilde hesap etmeyi öğrenmeli ve yaptığınız işlerin özetini çıkarmalısınız. Eğer tüm bu kurallara uyarsanız başarılı bir Inbound Pazarlama projesiyle sonuca rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kaynaklar:


AMD

Inbound Pazarlama Ne Demek?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu