Tiktok Takipçi Satın Al

Bütçenize Uygun Kiralık Araçlar Miniyol’da

Miniyol internet sitesi ve mobil uygulaması ile araç kiralama sektörüne “Araç Kiralamanın Yeni Yolu” sloganıyla giriş yaptı. Miniyol, araç kiralama geniş tedarikçi ağı ile araç kiralama süreçlerini hızlandırıyor, daha uygun ve güvenli hale getiriyor.

Miniyol, minimalizm kavramını ön planda tutarak hayata geçireceği projelerle, tedarikçilere yeni pazarlar, kullanıcılara fiyat avantajları sağlamayı ve her şeyin minimal olmasını hedefliyor. Miniyol üzerinden 3 adımda araba kiralayabilirken tek bir tıkla iptal işlemi gerçekleştirilebiliyorsunuz.


Şirketin Kurucu Ortağı Yaşar Çelik, “Miniyol.com olarak sektörün ve süreçlerin dijitalleşmesi için hem tedarikçilerimiz olan araç kiralama firmalarına hem de son kullanıcılara yönelik birçok yeniliği hayata geçirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Şirketin 3 kurucusu bulunuyor. Her bir kurucunun farklı sektörel know how’ları mevcut. Bu durum büyük bir avantaj da sağlıyor. Sistemi geliştirirken, kendimize özgü bir müşteri deneyimi yaşatabilmek adına, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi analiz ederek bütün teknolojik gereksinimleri bu çerçevede çözümledik. Hali hazırda içeride yer alan ekiple birlikte her konuda alanında uzman çözüm ortağı şirketlerle çalışıyoruz.” dedi.

Bütçenize Uygun Kiralık Araçlar Miniyol'da

Miniyol’un minimal projeleri arasında yer alan mini ödeme ile araç kiralama ödeme yöntemlerinin geleneğini değiştiriyor. 1.000 TL’lik bir araç kiralamanızda rezervasyon esnasında 150 TL ödüyor ve aracı teslim alana kadar herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Geleneksel ödeme yöntemlerini tercih eden müşterilere ise tam ödeme metodu uygulanmaya devam ederek araç kiralama işlemini gerçekleştirebiliyor. Otomobil kiralama rezervasyonu esnasında ödeme yapmak istemeyen kullanıcılara ise teslimatta ödeme seçeneği sunuluyor.

Miniyol, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ödeme sistemlerinin tümünü kullanıyor ve alternatifler üretiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu