Tiktok Takipçi Satın Al

Yepyeni Kamera Düzenine Sahip Yeni Realme Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Yeniden tasarlanan arka kamera ile yeni Realme telefonu sızdırıyor.

Realme’nin gizemli yeni 5G akıllı telefonu ortaya çıkmayı başardı. Bu kez ilginç detaylarla karşımızda. TENAA’daki liste, cihazın OLED ekranına ve Oppo’nun amiral gemisi akıllı telefonlarında bulunan çift hücreli bir pile sahip olabileceğini gösteriyor.


TENAA, RMX2121 model numarasına sahip yeni bir Realme telefonu listeledi. Madhav Sheth’in yakın zamanda yaptığı bir röportajda söylediği gibi cihaz yenilenmiş kare şekilli kamera kesimine sahip olacak.

Yepyeni Kamera Düzenine Sahip Yeni Realme Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Yeni kamera düzeni

Samsung A31’den daha fazlasını hatırlatıyor, ancak dördüncü kamera ve el feneri burada değiştiriliyor. Avrupa’da yakın zamanda piyasaya sürülen Realme X3 SuperZoom da dahil olmak üzere önceki Retloalme cihazları, aynı eski dikey olarak istiflenmiş dört kamera tasarımını izledi, ancak daha yeni düzen, en azından söylemek gerekirse canlandırıcı. Önde, selfie kamerası için tek bir delik var.

Listede 6,5 inçlik bir ekrandan bahsedilse de, yeni sızıntı OLED ekran olabileceğini söylüyor. Ayrıca, duyurulmamış Realme telefonunun boyutu 160.8 × 75.2 × 8.5 mm olacak ve bu da X3’e göre biraz daha az olacak. 

Yepyeni Kamera Düzenine Sahip Yeni Realme Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Sağda bir güç düğmesi ve solda gizemli bir dairesel düğme var. Parmak izi sensörünün hiçbir işareti, OLED ekran ve ekran içi sensöre sahip olabileceğine inanmamızı sağlar.

Sızıntı, 4,500mAh kapasiteli çift hücreli bir pile sahip olacağını ve bu listeye paralel olarak her bir pilin 2,200mAh kapasiteye sahip olduğunu ortaya çıkardığını söylüyor. Bir kez Realme’nin ana şirketi olan Oppo, pili 65W şarj teknolojisine göre optimize etmek ve aşırı ısınmayı önlemek için bunu yaptı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu