Tiktok Takipçi Satın Al

Razer, Yeni Razer Blade Pro 17 Amiral Gemisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Razer, yeniden tasarlanan ve yeniden yapılandırılmış 17 inçlik oyun dizüstü bilgisayarı olan Razer Blade Pro 17 modelini duyurdu.

Razerin yeni amiral gemisi oyun dizüstü bilgisayarı sıfırdan inşa edildi. Yenilikçi tasarımı ile en iyisini kullanıcıya sunacak. Mümkün olan en küçük pakette en yüksek performansı sağlayacak şekilde hazırlanmış yeni Razer Blade Pro 17, sınıfındaki diğer 17 inçlik dizüstü bilgisayarlardan %25’e kadar daha küçüktür.


Termal yönetim Razer’ın soğutma sistemi ve yeni bir çoklu fan tasarımı Razer Blade Pro 17’nin en yoğun turnuvalar veya video görüntüleme oturumları boyunca soğuk kalmasını sağlayacak. 9. nesil Intel Core i7-9750H işlemci ile donatılmış durumda bu işlemci; 2.6Ghz saat hızına ve 4.5’e kadar GHz hızına ulaşabilmekte. Yeni Razer Blade Pro 17, en yüksek hızlarda herhangi bir iş yükünü tahrip edebilir.

[sp-related style=”light” id=”45166″]

Razer, Yeni Razer Blade Pro 17 Amiral Gemisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

NVIDIA GeForce RTX’li Razer Blade Pro 17

Hareketli çalışan kullanıcılar için ideal olan Hyperthreading teknolojisine sahip yeni 6 çekirdekli CPU, uzak yerlerde akış sağlamak veya anında video çekmek için mükemmeldir.

Yeni NVIDIA GeForce RTX ekran kartı tarafından desteklenen Razer Blade Pro 17, Max-Q Design ile RTX 2060, RTX 2070 veya Max-Q Design ile RTX 2080 seçenekleriyle satışa sunulacak. RTX’in gerçek zamanlı ışın izleme yeteneklerine sahip olan oyuncular, gelişmiş grafik doğruluğu deneyimleyebilirler. NVIDIA’nın Creator Ready Sürücüsü, kullanıcıların azaltılmış render sürelerinin ve gelişmiş verimliliğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Razer, Yeni Razer Blade Pro 17 Amiral Gemisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Yeni Razer Blade Pro 17, 16GB DDR4-2667MHz çift kanallı RAM ile gelecek. Sınırları zorlamak isteyen meraklılar için, genişletilebilir bellek yuvaları artık artan bant genişliği için 3200MHz’e kadar hızlarla Intel XMP uyumlu belleğin yüklenmesini destekliyor.

Ayrıca 512GB PCIe SSD, Razer Blade Pro 17’nin her modeline ve ayrıca SATA ve PCIe standartlarına uyumlu ek, sıkıştırılmamış, M2 bir sürücü yuvasına sahiptir. Ek depolama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar için her sürücü yuvası 2 TB’a kadar yükseltilebilir.

Razer, Yeni Razer Blade Pro 17 Amiral Gemisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Performans canavarı

Oyuncular ve yaratıcılar için tasarlanan her Razer Blade Pro 17, özel olarak kalibre edilmiş 17,3 ” Full-HD (1920x1080p) 144Hz mat panel ile güzel bir akışkan görsel deneyim sunar. SRGB alanının % 100’ünü kaplayan Blade Pro, İçeriğe dalmak veya kendi şaheserinizi yaratmak için mükemmel tercih.

Ultra ince çerçeve tasarımı sadece 6,0 mm inceliğinde. Bilgisayarda ayrıca yüz tanıma özelliğide yer alıyor ve bu özellik Windows 10 ile stabil şekilde çalışmakta.

Yeni Razer Blade Pro 17, üç adet USB 3.2 nesil 2 Tip-A bağlantı noktası, bir HDMI 2.0b bağlantı noktası, bir Realtek 2.5 Gb Ethernet bağlantı noktası, bir UHS-III SD kart okuyucu ve iki adet USB3.2 içeren en yeni bağlantı seçeneklerini sunar Gen 2 C Tipi portlar (biri Thunderbolt 3 portu olarak iki katına çıkar). Kablosuz bağlantı Bluetooth 5.0 ve 2.4Gb / s verim elde edebilen yeni Intel Kablosuz AX WLAN kartı ile yükseltildi.

Razer, Yeni Razer Blade Pro 17 Amiral Gemisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu