Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Pixelbook 4K Ekrana Sahip

Google, yeni Pixelbook’un 13 inç 4K’lık bir ekran ve kapaklı tasarıma sahip olduğunu bildirildi.

Google’ın Ekim’deki büyük donanım etkinliği, büyük olasılıkla sızan Pixel 4’e odaklanacak. Ancak şirketin görünüşe göre en yeni Chromebook‘u da dahil olmak üzere tanıtacak başka ürünleri de var.


Resmen Pixelbook Go olarak adlandırılan Chromebook’un , Pixelbook’un veya tablet tarzı Pixel’in dönüştürülen 2’si 1 arada tasarımının tersine, basit bir kapaklı tasarımıyla 2013’ten Google‘ın orijinal Chromebook Pixel’ine daha da benzediği söyleniyor.

Yeni Pixelbook 4K Ekrana Sahip

Pixelbook Go görünüşte bir süredir geliştirilmekte olup, Google’ın, Temmuz’da yapılan isabet için FCC dosyalarının yanı sıra, Nisan’daki çalışmalarında gelecekteki Chromebook’ların geldiğini doğruladı . Cihazın resimleri de geçtiğimiz birkaç hafta içinde sızdı ve Google’ın geçmişte Chromebook’larında tercih ettiği köşeli tasarımdan daha fazla köşeli bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor.

FHD veya 4K panel seçenekleriyle 16:9, 13.3 inç dokunmatik ekranı olacak. Bu, web sayfalarını ve belgeleri daha iyi görüntülemek için önceki Chromebook’larında 3:2 en boy oranı gösterimini kullanan Google için büyük bir değişiklik. Dahili donanım, Intel Core , i5 ve i7 işlemcilerden seçilebilecek çok çeşitli konfigürasyonlara sahip olacak ayrıca 8 GB veya 16 GB RAM ve 64 GB, 128 GB veya 256 GB depolama seçenekleri olacak.

Bağlantı noktalarına gelince, Pixelbook Go USB-C bağlantı noktalarına ve bir 3.5mm kulaklık jakına sahip olacak. Dizüstü bilgisayarın, görünüşte orijinal Pixelbook’tan daha hafif veya daha hafif olmasını sağlayan bir magnezyum alaşımlı gövdeye sahip olduğu söyleniyor.

Henüz fiyat ya da çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi maalesef yok.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu