Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Nesil Telefonlar İçin Yeni Samsung ISOCELL Slim Görüntü Sensörü

Samsung, 0,7μm’de sektördeki en küçük piksel boyutunu benimseyen ilk mobil görüntü sensörü olan ISOCELL Slim GH1’i tanıttı.

Yeni Samsung ISOCELL Slim, 43.7 megapiksel (Mp) Samsung ISOCELL Slim GH1 gelişmiş ISOELL Plus teknolojisini kullanıyor ve daha zarif tam ekranlı cihazları hedef alan süper küçük bir pakette 0.7μm boyutlu piksellerle geliyor.

Samsung ISOCELL Slim GH1 sensörünün öne çıkan özellikleri


ISOCELL Plus, renkli konuşma ve optik kayıpları en aza indirir, küçük 0,7μm pikseller, parlak ve canlı fotoğraflar üretmek için yeterli ışık bilgisini alabilir.

Düşük ışıklı ortamlarda, GH1, 1,4μm piksel görüntü sensörüne eşdeğer daha yüksek ışık hassasiyeti sağlayan piksel birleştirmeli Tetracell teknolojisini kullanır.

Yüksek çözünürlük 7,968 × 5,480 olan 4K (3,840 × 2,160) çözünürlükte video kaydı için, görüntü alanı (FoV) minimum kayıp ile 4K video çekebilirken, çoğu yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü tam görüntüyü kırpar veya küçültür azaltılmış bir FoV ile sonuçlanan çözünürlükler.

Yeni Nesil Telefonlar İçin Yeni Samsung ISOCELL Slim Görüntü Sensörü

Tetracell teknolojisini kullanan GH1, 4K (3,840 × 2,160) çözünürlüğü tamamen kaplayan bir çözünürlük olan 3,984 × 2,740’a dönüştürülür ve kullanıcıların saniyede 60T kare hızında yüksek çözünürlüklü videolar veya özçekimler kaydederken daha ayrıntılı arka planlar yakalamalarını sağlar (fps ).

Bir jiroskop tabanlı elektronik görüntü sabitleme (EIS) ve yüksek performanslı bir faz algılama otomatik odaklama teknolojisi olan Super PD’yi destekler, hızlı ve doğru otomatik odaklama sağlar.

Gerçek zamanlı yüksek dinamik aralık (HDR) özelliği, karışık ortamlarda bile daha dengeli pozlama ve daha zengin renk sunar. Samsung ISOCELL Slim GH1‘in bu yılın sonuna kadar seri üretimde olması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu