Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Nesil Huawei Mate X, 2020’de Geliyor!

Huawei’nin Mate X katlanabilir akıllı telefonunun biraz değiştirilmiş bir versiyonunun Şubat ayında MWC 2020’de Kirin 990 yonga setini ve muhtemelen Mate Xs olarak adlandırlıcağını zaten duymuştuk ancak bu, mevcut bir ürünün sadece küçük bir revizyonudur.

Tayvan’ın tedarik zinciri üreticilerinden gelen yeni bir söylentiye göre Mate X‘in gerçek yeni versiyonu, gelecek yılın ikinci yarısında bir noktaya denk gelecek. Menteşeler ve paneller de dahil olmak üzere, şirketin gelecek telefon için bazı tedarikçileri, yeni katlanabilir modelin ihtiyaç duyacağı bileşenler için küçük hacimli deneme üretimine başladı.


Yeni Nesil Huawei Mate X, 2020'de Geliyor!

Tayvan’ın menteşe üreticilerinin katlanabilir akıllı telefon segmentinden gelecek vaat ettikleri ve bu nedenle üretim kapasitelerini artırmak istedikleri bildirildi. Bununla birlikte, katlanabilirler karmaşık bileşen tasarımları gerektirir ve esnek ekran paneli tedariki söz konusu olduğunda da kısıtlamalar vardır, bu nedenle seri üretimin ne kadar sorunsuz gideceği tamamen net değildir.

Her zaman olduğu gibi, bu noktada diğer söylentiler tarafından bile doğrulanmamış bu raporlar söz konusu olduğunda, bu konuda şüpheci kalmayı unutmayın. Bununla birlikte, Huawei‘nin katlanabilirlerden vazgeçmeyeceği ve böylece zaten başka bir tane üzerinde çalıştığı mantıklı. Sonuçta, Huawei ve Samsung bu alanda öncülerdi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu