TeknoDiot
   
   

Yeni Nesil AirPods, Ekim Ayının Başlarında Üretime Girecek

Yeni Nesil AirPods, Ekim Ayının Başlarında Üretime Girecek

Söylentilere göre, Apple bu yıl üç AirPod modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Yılın başlarında, Apple AirPods 2’yi piyasaya sürmüştü.

Ancak görünüşe göre yılın sonraki bölümünde iki tane daha tanıtmayı planlıyorlar. Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre;

Bir modelin AirPods için yinelemeli bir güncelleme olacağını iddia ederken, diğerinin yepyeni tasarım, su geçirmezlik ve aktif gürültü önleme özelliklerine sahip daha büyük bir güncelleme olduğu söyleniyor.

DigiTimes’ın verdiği bir rapora göre, Apple’ın yeni nesil AirPods’unun ekim ayı başlarında üretime başlaması planlanıyor.

Yeni Nesil AirPods, Ekim Ayının Başlarında Üretime Girecek

Bu noktada bunun hangi model olabileceği belli değil, ancak yinelemeli güncelleme modeli olabileceği konusunda iyi bir şans var. Bunun nedeni, bir Bloomberg raporuna göre gürültü iptali olan AirPod’ların ve yeni bir tasarımın muhtemelen sadece 2020’de gelmesi bekleniyor.

Apple’ın neden bu yıl, özellikle AirPods 2‘nin piyasaya sürüldüğünden beri güncellenmiş bir AirPod’u piyasaya süreceğinden emin değiliz. Özellikle de Apple ile ilgili söylentiler söz konusu olduğunda DigiTimes’in rapoları doğrular nitelikte oluyor. Bu arada Huawei, geçen hafta IFA 2019’da piyasaya sürülen FreeBuds 3 ile gürültü önleyici kulaklıklar konusunda Apple’ı solladı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.