Tiktok Takipçi Satın Al

Wolfteam’de Hayatta Kalma Modu Açıldı

Wolfteam “Hayatta Kalma” modu tüm haritaları birleştiren yepyeni “Ölüm Kalım Şehri” haritasında 32 oyuncuya kadar eş zamanlı rekabet etme fırsatıyla geldi.

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından olan Wolfteam için oyuncuların uzun süredir beklediği “Hayatta Kalma” modunu oyuncularla buluşturdu. “Ölüm Kalım Şehri” adlı tüm haritaları birleştiren yepyeni bir harita üzerinde oynanacak bu modda oyuncular hayatta kalma savaşı verecek.

Wolftam’de ekibini kur, rekabete ortak ol


Wolfteam’de Hayatta Kalma Modu Açıldı

Oyuncular Wolfteam’e giriş yapıp, sunucu seçimi yaptıktan sonra, Lobi ekranında bulunan PvP butonuna tıklayıp “Hayatta Kalma” moduna giriş yapabilir. “Hayatta Kalma” modu Solo, Duo ve Squad olmak üzere farklı ekip sayılarıyla oynanabilir. Solo’da oyuncu sayısı 8 kişi, 16 kişi ve 32 kişi olarak ayarlanabilir. Duo’da ise oyuncular 2’şerli takımlardan 8 veya 16 takım seçenekleriyle mücadeleye katılabilirler. Daha fazla kişiyle mücadele etmek isteyen oyuncular ise Squad ile 4 kişilik takımlarını kurup hayatta kalma savaşı verebilir. Hayatta kalma mücadelesini kazanan ve kaybeden oyuncular Gelişim Puanı (GP) ve Altın kazanır.

Epoxin gazına dikkat

“Hayatta Kalma” modunda oyuncular düşmanlarıyla savaşırken gittikçe daralan 5 aşamalı “Epoxin” gazından da kaçmaya çalışacak. Oyuna kendi envanterlerindeki silah, karakter ve dövmelerle, ancak mermisiz başlayan oyuncular haritanın belirli alanlarında bulunan cephane kutularını bulmak zorundalar. Wolfteam’i diğer tüm oyunlardan ayıran kurtlara dönüşmek için ise harita içerisindeki anti-epoxinleri bulmaları gerekiyor.

Wolfteam’in “Hayatta Kalma” modu yeni haritası, hem bireysel mücadeleyi seven oyuncuları hem de takım ruhunun heyecanını paylaşmak isteyen oyunculara kıran kırana geçecek savaşlar vaat ediyor.

Oyuncuların taleplerini her zaman dinleyen ve kayıtsız kalmayan Wolfteam, önümüzdeki dönemde de oyuncu odaklı yeniliklerle oyuna heyecan katmaya devam edecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu