Huawei, Şubat Ayında Daha Dayanıklı Bir Mate X Sunabilir

Huawei, 2020’de iki yeni katlanabilir akıllı telefonu tanıtacak. Zaten beklenen Mate Xs, üreticinin ilk katlanabilir akıllı telefonunun direncini artıracak. İkinci katlanabilir telefon ise iddia edilen Galaxy Z Flip ile yarışacak.

2019 katlanabilir akıllı telefonların yılı değildi. Bununla birlikte, ilk modellerin dersleri alınmıştır. Ayrıca, ikinci dalga 2020 yılına ulaşmak üzere.

Huawei, ilk modelinin en son Kirin 990’a sahip olacak geliştirilmiş bir versiyonu olan Mate Xs ile buna hazırlanıyor. Ancak MyDrivers’a göre hazırladığı tek şey bunlar değil.

Uygun fiyatlı Mate X modeli geliyor

Mate Xs önümüzdeki ay MWC 2020’de mevcut olacağını biliyoruz. Mutlaka bilmediğimiz şey, akıllı telefonun ürünün temel formülünü nasıl geliştireceği.

Huawei Mate Xs, orijinal Mate X’in ince ayarlı bir versiyonundan daha fazlasıdır. Bildirildiğine göre, katlanabilir akıllı telefonun üretimi, öncekinden daha kolaydır, ancak daha büyük bir deneyim olmasa da benzer bir deneyim sağlar.

Huawei, Şubat Ayında Daha Dayanıklı Bir Mate X Sunabilir

MyDrivers, dahili endüstri kaynaklarından Huawei’nin katlanabilir akıllı telefonunu çeşitli şekillerde gözden geçirdiğini gösteriyor. En önemli şey, bu modelin yeni ekranının daha kolay üretilmesi ve daha büyük miktarlarda yapılabilmesidir, bu da daha düşük fiyata daha fazla cihaz üretilmesini mümkün kılar.

Menteşesinin de daha dayanıklı olması bekleniyor. Bu nedenle tüm akıllı telefon daha az kırılgan olacaktır. Ayrıca Mate Xs orijinalinden biraz daha ince olacak gibi görünüyor.,

Aynı kaynak, Mate Xs’nin bu yıl marka tarafından planlanan tek katlanabilir akıllı telefon olmayacağını söyledi. Motorola Razr ve Galaxy Z Flip’i takiben, Huawei de bu iki örnekle aynı damarda bir flip akıllı telefon çıkarmaya karar verecekti. Bu, yeni Montaj İlişkilerinin genellikle sunulduğu yıl sonunda beklenebilir.

 

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu