HTC Geri Dönüyor! Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor! - TeknoDiot.com

HTC Geri Dönüyor! Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor!


HTC, uzun zamandır sahalarda yoktu. HTC, son birkaç yıl içinde piyasaya sürülen ve neredeyse tamamı orta sınıf akıllı telefonları bulunuyordu.

Ancak bu yıl, şirket piyasada yoktu ve herhangi bir telefon tanıtmamıştı. Sadece giriş seviyesi Wildfire X modelini gördük, ancak bu adı yalnızca lisans alan farklı bir şirketti.

Ancak şirketin yeni CEO’su Yves Maitres, HTC’nin akıllı telefon işinden vazgeçmediğini söylüyor. Zamanı geldiğinde üst seviye akıllı telefon pazarına geri dönüş vizyonunu paylaştı. HTC, gelişmekte olan pazarlarda rekabet etmek yerine yüksek GSYİH’ya sahip pazarlara odaklanacak.

HTC sahalara geri dönüyor

HTC Geri Dönüyor! Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor!

Ayrıca, HTC’nin sektördeki diğer akıllı telefon üreticilerinin çok gerisinde kalmasının nedenini de belirtti. Yves Maitres’e göre, HTC uzun süre önce araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmayı bıraktı ve bunun yerine VR işine odaklandı.

Bu arada, Samsung ve Huawei’nin sevdiği donanım yeniliklerine yatırım yapmayı bırakmadı ve satış numaraları da doğrulamak için burada. Son olarak HTC, Eylül ayında 41 milyon dolar civarında gelir elde ederek önceki dönemlere göre bir miktar yükseliş yaşadı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu