Tiktok Takipçi Satın Al

HTC Geri Dönüyor! Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor!

HTC, uzun zamandır sahalarda yoktu. HTC, son birkaç yıl içinde piyasaya sürülen ve neredeyse tamamı orta sınıf akıllı telefonları bulunuyordu.

Ancak bu yıl, şirket piyasada yoktu ve herhangi bir telefon tanıtmamıştı. Sadece giriş seviyesi Wildfire X modelini gördük, ancak bu adı yalnızca lisans alan farklı bir şirketti.


Ancak şirketin yeni CEO’su Yves Maitres, HTC’nin akıllı telefon işinden vazgeçmediğini söylüyor. Zamanı geldiğinde üst seviye akıllı telefon pazarına geri dönüş vizyonunu paylaştı. HTC, gelişmekte olan pazarlarda rekabet etmek yerine yüksek GSYİH’ya sahip pazarlara odaklanacak.

HTC sahalara geri dönüyor

HTC Geri Dönüyor! Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor!

Ayrıca, HTC’nin sektördeki diğer akıllı telefon üreticilerinin çok gerisinde kalmasının nedenini de belirtti. Yves Maitres’e göre, HTC uzun süre önce araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmayı bıraktı ve bunun yerine VR işine odaklandı.

Bu arada, Samsung ve Huawei’nin sevdiği donanım yeniliklerine yatırım yapmayı bırakmadı ve satış numaraları da doğrulamak için burada. Son olarak HTC, Eylül ayında 41 milyon dolar civarında gelir elde ederek önceki dönemlere göre bir miktar yükseliş yaşadı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu