TeknoDiot
     
     
     

Yeni HTC Akıllı Telefonu Hakkında Yeni Bilgiler Sızdı

Yeni HTC Akıllı Telefonu Hakkında Yeni Bilgiler Sızdı

HTC‘nin geliştirilmekte olan yeni bir orta sınıf telefonu sızdı. Adı henüz bilinmiyor ancak telefonun model numarası 2Q741 olarak sızdırıldı.

HTC 2Q741 modeli, Geekbench’te tespit edildi ve bazı önemli özellikleri ortaya çıkardı. HTC 2Q741, Android 9 Pie işletim sistemi ile geliyor.

6GB RAM’e sahip olan HTC 2Q741, MediaTek MT6765 yonga seti Helio P35 işlemcisinden gücünü alıyor olacak. Bu, Mi Play ve Honor 8A Pro’ya güç veren aynı yonga seti olduğunun altını çizelim.

HTC’nin bu iki telefona kıyasla avantajı olduğu özelliklerin başında elbette RAM kapasitesi geliyor. Geçen yılın HTC Desire 12 veya Desire 12+ ürününü takip edebileceğini düşünüyoruz.

Yeni HTC Akıllı Telefonu Hakkında Yeni Bilgiler Sızdı

Birincisi 28nm MT6739 ile güçlendirilirken Desire 12+ 14nm Snapdragon 450 kullanıyor. Verimliliği arttırmak için 12nm Helio P35’e geçiş yapmak kötü bir karar değil. 

Her iki cihaz da 2018 yılının Mart ayında açıklandı ve Mayıs ayında satın alınabiliyordu. Ancak, HTC 2Q741 cihazının 6GB RAM’a sahip olması, chipsetin giriş/orta seviyede olması nedeniyle oldukça olağandışı görünüyor. Bu kategorideki telefonların çoğu 4GB RAM’de çıkıyor. HTC’nin 2Q741 model numaralı telefonu hakkında henüz daha geniş bilgiler bulunmuyor. 

Yeni HTC Akıllı Telefonu Hakkında Yeni Bilgiler Sızdı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sahte Temizleme Yazılımı Kurbanlarının Sayısı Bir Yılda İkiye Katlandı

Uğur Aydemir

Yeni Sportif Hyundai Tucson N Line

Buğra Noyan

Google’a Mükemmel Bir Özellik Geldi!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.