Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Hitman 3 Şubat Yaması Yayınlandı!

Hitman 3 Şubat Yaması yayınlandı, yeni içerik ekliyor, istikrarı artırıyor.

IO Interactive, Hitman 3 için ilk büyük güncellemeyi yayınladı.


Sürüm notlarına göre Şubat Güncellemesi, genel oyun performansını ve kararlılığını artıracak birçok iyileştirme ve ince ayar içeriyor. Dahası, oyuna yeni ücretsiz içerik ekler.

Daha fazla ayrıntıya girersek, Taktik Balıkçı Yaka artık tüm HITMAN 3 oyuncuları için açılabilir bir takım. Kilidi açıldıktan sonra, envanterinize eklenecek ve bir takım elbise seçmenize izin veren herhangi bir yerde kullanılabilir. Elinize almak için, ICA Tesisine geri dönmeniz ve Son Testi tamamlamanız gerekir.

IO Interactive ayrıca birkaç teknik iyileştirme ve ince ayar yaptı. Bu nedenle, oyuncular daha yumuşak ve daha istikrarlı bir deneyim bekleyebilir. Ekip ayrıca oyunun çeşitli nedenlerle çökmesine neden olan çok sayıda geniş kapsamlı sorunu da çözdü.

Yeni Hitman 3 Şubat Yaması Yayınlandı!

Ek olarak, bu yama PC’ye özgü bazı düzeltmelerle birlikte gelir. Örneğin, Nvidia Ansel’de Süper Çözünürlüklü Ekran görüntülerini kullanırken veya FOV’u ayarlarken oyuncuların görsel gölgelenme veya bulanık görüntülerle karşılaşabileceği bir sorunu çözer. Ayrıca AMD 5700 CPU kullanan oyuncuların Berlin’i yüklemeye çalışırken bir çökme yaşama şansını önemli ölçüde azaltır.

Her zaman olduğu gibi, Epic Games Store, istemcisini bir sonraki açışınızda bu güncellemeyi indirecektir. Değişiklik günlüğünün tamamını buradan bulabilirsiniz.

Yeni Hitman 3 Şubat Yaması Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu