Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Arlo Pro 3 Güvenlik Kamerası!

Arlo’nun yeni Pro 3 güvenlik kamerası 2K HDR çekim yapabiliyor ve karanlıkta bile renkleri ayırt edebiliyorsunuz.

Arlo, en yeni nesil ev güvenlik kamera sistemi olan Pro 3 duyuruldu. Bu yeni kameralarla, Pro 2’nin 1080p kayıt kalitesinden 2K HDR çözünürlükte kayıt kalitesine geçiyor. Her kamera da kendi spot ışığına sahip. Ek olarak, renkli gece görüşünü mümkün kılar böylece teoride gecenin köründe bile renkleri ve diğer ayrıntıları görebilirsiniz.


Görüntü kalitesinde bir yükseliş dışında, birkaç şey daha değişti. Pro 3 kameraları 160 derecelik görüş alanına sahip, önceki yinelemede 130 derecelik görüş alanında hafif ama hoş bir gelişme. Arlo, kamerayla insanlarla iletişiminin Pro 3 ile daha iyi olacağını, daha doğal ve ileri görüşmelere izin veren tam çift yönlü mikrofonları sayesinde daha iyi olacağını söyledi. Ayrıca, bu kameralar hareket algıladığında bir nesneyi takip edebilir ve yakınlaştırabilir.

Pro 2 gibi Pro 3 de IP65 hava şartlarına dayanıklıdır ve Arlo’nun IoT ekosistem desteği hala Apple HomeKit, Amazon Alexa ve Google Assistant‘ı içermektedir. Bu kameralar kablosuz çalışıyor ve şarj edilebilir, tekrar çalıştırılmadan önce altı aya kadar dayanan bir güç ünitesine sahip.

Yeni Arlo Pro 3 Güvenlik Kamerası!

Arlo, bu kameraların önceki Arlo Ultra aksesuarları ve önceki baz istasyonları ile uyumlu olacağını söyledi. Yani bu 199,99 $ kameralardan birini sadece bir parça istiyorsanız, bu sorun olmayacak. Bu fiyat, Ring’in pille çalışan Spotlight Cam ve Nest Cam IQ Indoor’un maliyeti ile aynıdır, ancak Arlo’nun sistemi bir baz istasyonu gerektirir ve diğerleri bunu yapmaz. Yine de Arlo, daha yüksek bir çözünürlük ve Ring veya Nest’ten bulamayacağınız bazı özellikleri sunar.

Bir Smart Hub ve iki kamera içeren tam sistem 499 dolar tutuyor. Bu seçenek, kayıtların kayda değer bir kaydını tutan, Arlo Smart’a ücretsiz üç aylık deneme süresi içerecek. Akıllı servisinin denenmesi, Arlo uygulamasının içinden acil yardım istemeniz durumunda yetkililerin kameranın yerini belirlemesini sağlayan bir e911 özelliğine sahiptir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu