TeknoDiot
   
   

Black Panther 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Black Panther 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

D23′ teki Stüdyo panelinde Marvel Stüdyoları eş başkanı Kevin Feige, Black Panther 2’nin 6 Mayıs 2022′ de piyasaya sürülmesinin planlandığını doğruladı. Yönetmen Ryan Coogler, ekibin doğru olanı yapmak için “zaman ayırdığını” söyledi .

San Diego Comic-Con, Marvel Stüdyoları’ nın Marvel Sinematik Evrenin 4. Etabında gösterilmeye başlandı. Disney’ in iki yıllık ticaret fuarı D23, önemli filmlere devam edeceğini hatırlatıyordu.

Black Panther 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sınırsız gişe ve isyancılar için kritik başarıdan sonra teatral bir mola veren Star Wars‘ un aksine Marvel Stüdyoları yavaşlama belirtisi göstermiyor. Sadece büyüyor. Marvel’ in yaklaşmakta olan devam filmlerinden birçoğu doğrudan Disney serisiyle iç içe geçecek. Mesela Çılgınlık’ taki Garip Doktor olayları Disney serisi WandaVision’ a atıfta bulunacak.

Feige, Black Panther 2 gibi filmlerin WandaVision, The Falcon ve The Winter Soldier veya Loki gibi dizilerle ilgili olup olmayacağı konusunda yorum yapmadı, ancak yaptıklarında şaşırmadılar.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.