Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Yeni AirPods Tanıttı

Gücünü yeni H1 çipten alan yeni AirPods, yüzde 50 daha fazla konuşma süresi, ellerinizin serbest kalmasını sağlayan “hey siri” özelliği ve kablosuz şarj kutusu seçeneğine sahip.

Apple bugün, dünyanın en popüler kablosuz kulaklığının ikinci nesli olan yeni AirPods’u tanıttı. AirPods çığır açan tasarımıyla kablosuz kulaklık deneyiminde devrim yarattı. Yeni AirPods ise müşterilerin çok sevdiği bu sihirli deneyimi daha da ileri götürüyor.


Özel olarak kulaklık için geliştirilen yeni Apple tasarımı H1 çip, daha yüksek performans, daha hızlı bağlanma ve daha uzun konuşma süresinin yanı sıra ellerinizin serbest kalmasını sağlayan “Hey Siri” kolaylığını sunuyor. AirPods standart şarj kutusuyla ve evde ya da hareket halindeyken kolay şarj için Kablosuz Şarj Kutusu ile birlikte geliyor. Yeni AirPods ve Kablosuz Şarj Kutulu AirPods bugünden itibaren apple.com/tr üzerinden ve Apple Store uygulamasından sipariş edilebilecek, önümüzdeki haftadan itibaren de Apple Store’lardaki yerini alacak.

“AirPods sihirli bir kablosuz deneyim sağladı ve bugüne kadar ürettiğimiz ürünlerin en sevileni oldu. Tüm aygıtlarınıza kolayca bağlanıyor ve olağanüstü netlikte bir sesin yanı sıra müzik ve sesi kontrol etmemiz için kolay kullanılan, yenilikçi yöntemler sunuyor,” diyen Apple Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Philip Schiller sözlerini şöyle sürdürdü: “Dünyanın en iyi kablosuz kulaklığı yeni AirPods şimdi daha da iyi hale geldi. Yeni AirPods, gücünü 1 saat daha fazla konuşma süresi ve daha hızlı bağlantı sağlayan H1 çipten, ellerinizi serbest bırakan ‘Hey Siri’ özelliğinden ve yeni kablosuz pil kutusunun kolaylığından alıyor.”

Apple, Yeni AirPods Tanıttı

Apple tasarımı yeni H1 çip çığır açıcı bir ses deneyimi ve iyileştirilmiş bir senkronizasyon yaratan özel bir ses mimarisine sahip. H1 çip AirPods’un ilk nesil AirPods’a göre yüzde 50 daha fazla konuşma süresi sunmasını sağlıyor. İki kat daha kısa bağlanma süreleriyle, müzik dinlerken iPhone, Apple Watch veya iPad arasında geçiş yapmak şimdi her zamankinden daha kesintisiz bir deneyim. İlk kez olmak üzere, AirPods sadece “Hey Siri” diyerek şarkı değiştirmeyi, telefonla arama yapmayı, ses seviyesini ayarlamayı ve yol tarifi almayı kolaylaştıran “Hey Siri” rahatlığını sunuyor.

Yeni AirPods standart şarj kutusuyla veya yeni Kablosuz Şarj Kutusu ile birlikte geliyor. Her iki kutu da toplam 24 saatten fazla dinleme süresi için ek şarj sağlayarak AirPods’un sürekli şarj edilmiş şekilde sizinle her yere gitmeye hazır olmasını sağlıyor. Kablosuz Şarj Kutusu, Qi uyumlu şarj çözümleriyle kablosuz şarj özgürlüğü sunmak için tasarlandı. Kutunun ön tarafında bulunan LED ışık göstergesi şarj durumunu bir bakışta görmenize imkan veriyor. AirPods satın almış müşteriler Kablosuz Şarj Kutusunu ayrıca satın alabilirler.

Apple, Yeni AirPods Tanıttı

Fiyatlar ve Bulunabilirlik

  • Standart şarj kutulu AirPods 1.099 TL’den satışa sunulacak, bugünden itibaren apple.com/tr üzerinden ve Apple Store uygulamasından sipariş edilebilecek, önümüzdeki haftadan itibaren de Apple Store’lardaki yerini alacak.
  • Kablosuz Şarj Kutulu AirPods 1.399 TL’den satışa sunulacak, bugünden itibaren apple.com/tr üzerinden ve App Store uygulamasından sipariş edilebilecek, önümüzdeki haftadan itibaren de Apple Store’lardaki yerini alacak.
  • Müşteriler tek başına Kablosuz Şarj Kutusunu 549 TL fiyatla bugünden itibaren apple.com/tr üzerinden ve Apple Store uygulamasından sipariş edebilecek, önümüzdeki haftadan itibaren de Apple Store’lardan satın alabilecekler.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu