Yatırım Fikirleri ve İş Fikirlerini Artık Öğrenmek Daha Kolay

Abone Ol 

Ülkemizin verimli olduğu son yıllarda üretim, yatırım ve projeler artmaya devam ediyor.

Dünya ekonomisini göz önüne aldığımızda ülkemizin son yıllarda ekonomik olarak iyi bir durumu olmasada ülke içi üretim ve proje destekleri giderek artmaya devam ediyor.

Büyük firmalar ve devlet destekli özel kurumlar, genç girişimcilerin yapmış oldukları iş fikirlerine maddi ve manevi destek sağlamak için girişimcilerin piyasadaki fikirlerini takip edip beğenilen fikirlerine destek vererek ülke içi üretim ve proje desteklerini son yıllarda arttırdılar.

Firmalar ve özel kurumlar tarafından arttırılan bu desteklerde, en çok yararlanan taraf girişimciler olarak görülmekte olup aslında girişimcilerin sadece fikirleri için ücret aldıkları asıl olarak potansiyel ücret yatırımcı tarafana kalmaktadır.

Yatırım Fikirleri ve İş Fikirlerini Artık Öğrenmek Daha Kolay

Yatırım fikirlerinde ise sektörel olarak da çok geniş bir yelpazede yatırım  yapılma şansı çok. Ülkemizde “Melek Yatırımcı” olarak adlandırılan yatırımcı kişiler, genellikle henüz yolun başında olan girişimci kişilere veya işletmelere yatırımcı olmak isteyen, yatırım yapan, girişimcilerin projelerinin büyümesi veya işletmelerin büyümeleri, gelişmeleri için sermaye (fon) sağlayan kişilerdir. Bu tür yatırımcılarda “yatırım fikirleri” oldukça fazladır.

Bilinçli ve esaslı yatırım yapan kişiler sayesinde günümüzde küçük şirketlerden büyük şirketlere kadar genişleyen bir ekosistem içinde yatırımlara devam ediliyor. Yatırım fikirleri konusunda ise sektörel olarak giyim, inşaat, lojistik, mobil uygulama, e-ticaret, otomobil ve bunlar gibi daha birçok alanda yatırım yapan kişileri görebilirsiniz.

Girişimcilere firmalar ve kurumların yanında bankalar tarafından da kredi desteği sağlanmaktadır. Krediyi girişimcinin alabilmesi için destekci firmanın gerçek anlamda güvenilir olması şart.

Göz atın:   Gaming İstanbul'da Nimo TV İlk Kez Yer Alacak

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu