Tiktok Takipçi Satın Al

Adwcleaner İle Tarayıcı ve Reklam Virüsleri Nasıl Temizlenir?

Son zamanların en çok tercih edilen programları arasında yer alan Adwcleaner hakkında kullanıcıların merak ettiği bilgileri bu makalemizde açıklamak istiyoruz.

Adwcleaner nedir, Ne işe yarar? Adwcleaner nedir?

Teknolojik olarak gelişmelerin çok hızlı yaşandığı günümüzde özellikle bilgisayar kullanıcılarının çok sık karşılaştığı sorunların başında zararlı yazılımlar gelmektedir. Günümüzde siber saldırı olarak da adlandırılan “Adware” veya “Malware” gibi zararlı yazımlara karşı son derece başarılı olan bir program Adwcleaner sizleri bu zararlı yazılımlardan koruyacak olan programların başında gelmektedir. Bilgisayarınıza bulaşmış olan bu yazılımları Adwcleaner programı sayesinde temizleyerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.


Tarayıcılarda çok sık karşılaşırsınız

Bilgisayar kullanıcısı olan hemen hemen herkesin başına gelebilecek en kötü durumlar arasında tarayıcılarda istenmeyen türden reklamlar veya benzeri yazılımların ortaya çıkmasıdır. Bu da çoğumuzun başına gelmiş olan durumlardan olduğu için Adwcleaner uygulaması sayesinde bu zararlı yazılımlardan kurtulma şansımız bulunmaktadır.

Özellikle bilgisayarınıza yüklediğiniz bir uygulamadan sonra veya yazılımdan sonra karşımıza çıkan bu zararlı yazılımları tamamen ortadan kaldırmak için Adwcleaner uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra temizleme işlemine başlayarak soruna kökten çözüm getirmiş olursunuz.

Adwcleaner nasıl kullanılır?

indirshop.com gibi program indirme sitelerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirme şansınızın olduğu Adwcleaner programını bilgisayarınıza indirdikten sonra izlemeniz gereken adımlar.

  • Uygulamayı indirdikten sonra çalıştırmadan önce açık olan bütün sekmelerinizi kapatmanız gerekmektedir.
  • Sekmelerin kapalı olduğuna emin olduktan sonra Adwcleaner uygulamasının kurulumunu yapabilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde kurulacak olan bu uygulamayı çalıştır sekmesine bastıktan hemen sonra Türkçe olarak kuranlar için “Tara” sekmesine basarak işleme başlamanız gerekmektedir. İngilizce olarak kuranlar içinse “Clear” sekmesine bastıktan sonra bilgisayarınızda yer alan bütün zararlı yazılımların ortadan kalkmasını sağlayacaktır.
  • Özellikle de kötü yazılım olarak binlerce yazılım çeşidinin tanımlı olduğu bu program içerisinde yer alan bütün yazılımları çok kısa süre içerisinde temizledikten sonra bilgisayarınızın yeniden tam performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayacağını belirtelim.
  • Sadece zararlı yazılımların ortadan kaldırılması için değil aynı zamanda bilgisayarınızda yer alan bozuk dosyaların onarılması konusunda da oldukça başarılı olan bu uygulama sayesinde hata aldığınız bazı uygulamalardan da artık hata almadan sorunsuz bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Adwcleaner indir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu