Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Yeni Türk Yapımı Sosyal Medya Platformu: Yaay

Yine bir Türk yapımı sosyal medya haberi ile karşınızdayız. Bu sefer Yaay platformu yayınlandı.

Yaay sosyal medya platformu Türk geliştiriciler tarafından ortaya çıktı. Yenilikçi ve dinamik yapısıyla dijital dünyaya yeni bir soluk getiren yeni nesil sosyal medya platformu Yaay hayata geçti.


Tasarım olarak neredeyse Twitter’a benzemekte. Türk Twitter’ı diyebiliriz aslında. Gündem ve haber takibi, doğru bilgiye ulaşma, bilgilendirme, rozet uygulaması gibi özellikleri ile farklı bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen Yaay, diğer sosyal medya platformlarındaki bir çok özelliği aynı çatı altında buluşturuyor.

Sosyal medyanın yeni adresi Yaay, kullanıma sunuldu. Sosyal medya dünyasına ‘merhaba’ diyen Yaay, sosyal medya platformlarındaki pek çok özelliği tek bir uygulamada bir araya getirerek, özellikle gençlerin kullanım alışkanlıkları düşünülerek kurgulandı. Appyap şirketinin üzerinde yoğun çalışmalarıyla hayata geçen Yaay, kendine özgü birçok ilki kullanıcılarına sunacak.

Yeni Türk Yapımı Sosyal Medya Platformu: Yaay

Yenilikçi özellikler devam edecek

Yaay’ın hayata geçmesi ile beraber sürekli kendini yenilemeye devam edecek bir platform kurguladıklarını belirten Meriç, “Yaay’ı sürekli geliştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde de birçok özelliği uygulamamıza ekleyeceğiz” diye konuştu.

Yaay’da yer alacak rozet ve puan sistemi önümüzdeki dönemde kullanıcılara ek faydalar sunacak. Yaay kullanıcıları, yaptıkları paylaşımlar ve aksiyonlarla puan toplayabilecek, sonrasında bu puanlar üzerinden çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler. Yaay indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

  1. ben uygulamayı başarılı buldum. kullanımı baya eğlenceli olmuş. tek derdim kendi adımı alamamak oldu. benden önce davranıp kapmış biri.

  2. Böyle güzel haberler gururlandırıyor. umarım kısa zamanda tüm dünyaya açılacak kadar büyük bir Türk markası haline gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu