Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni inceleme videomuzun konuğu XPG PRIMER oyuncu faresi.

XPG Primer, ergonomi ve performans arayanlara birebir oyuncu faresidir. Özellikle PBT malzeme kullanarak üretilmesi ile birlikte uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor.


XPG PRIMER oyun faresi ile tanışın. İster tavırlı basit bir fare ister oyun becerilerinizi geliştirmek isteyen bir acemi olsun, XPG PRIMER tam size göredir. 20 milyon tıklama oranına, 12000 DPI’a kadar optik sensöre ve konfor, doğruluk, dayanıklılık ve yetenek için çok sayıda tasarım dokunuşuna sahip Sporting Omron sviçler, XPG PRIMER oyununuzu geliştirmeye hazırdır.

XPG PRIMER’ın dış kabuğu, temiz kalan ve uzun süre kullanımdan sonra yıpranmayacak veya solmayacak pürüzsüz fakat kaygan olmayan bir yüzey için dayanıklı çift atışlı PBT’den yapılmıştır.XPG PRIMER, mükemmel çekiş ve rahat oyun deneyimi için kaymayı önleyici özelliklere sahip dokulu yan tutamaklara sahiptir.

Dahası, ideal ağırlığa (98g ±% 5) sahiptir, bu nedenle çok ağır veya çok hafif değildir, hassas hareketler için mükemmel dengelidir.

XPG Primer İnceleme Videosu

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Oyuncular, espor meraklıları için yüksek performanslı bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, yeni oyuncu faresi XPG PRIMER’ı duyurdu. 12000 DPI çözünürlükteki optik sensörü, göz alıcı RGB aydınlatması ve dayanıklı OMRON tuşları ile dikkat çeken PRIMER, kullanıcılara benzersiz bir fiyat-performans değeri vermeyi amaçlıyor.

Pixart PMW3360 optik sensörden güç alan XPG PRIMER hassasiyet, kalite ve maliyet üçgeninde harika bir denge yakalıyor. Yüksek DPI değerinin yanında çift katmanlı PBT malzemeden yapılan fare, son derece ergonomik tasarımıyla kullanırken ve temizlerken rahatlık sağlıyor.

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Her iki yanı terlemeye dayanıklı tırtıklı bir lastik yüzeyle kaplı olan PRIMER kullanıcılarına tam kontrol ve rahat bir tutuş sunuyor.

Ayrıca, sadece 98 gram ağırlığındaki farenin kablosu da oyun esnasında bir yere takılmaması ve oyuncuların hareketini kısıtlamaması için hafif olmasına dikkat edilerek ve örgülü şekilde üretilmiş. Bu sayede kullanıcılar hem fareyi farklı yüzeylerde rahatça hareket ettirebiliyor hem de hassasiyet gerektiren işlerde kolaylık elde ediyor.

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Geleneksel örgülü kablolar sert, kalın ve hantal olabilir. Bunun ışığında, XPG PRIMER daha yumuşak kontrol için dayanıklı, yumuşak ve ince ultra hafif ve elastik örgülü bir kabloya sahiptir. Bu arada kablo uzunluğu ise 1.8 metredir.

XPG PRIMER, sizi doğru oyun havasına sokmak için çarpıcı seçilebilir RGB aydınlatma efektlerine sahiptir. RGB düğmesi önceden ayarlanmış üç ışık efekti ayarı arasında geçiş yapar. İstenen efekti elde etmek için RGB düğmesine basmanız yeterlidir.

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Premium Bir Primer

PMW3360 optik sensörle donatılmış XPG PRIMER, mükemmel değer, doğruluk ve kalite dengesini sunar. 400 ila 12000 arasında önceden ayarlanmış altı DPI ayarıyla, ihtiyaçlarınıza en uygun çözünürlüğü seçin.

Omron sviçler ile yüksek performanslı çalıştırma yanıtlarıyla kusursuz uygulamanın keyfini çıkarın. Bu sviçler, yüksek dayanıklılık, güvenilirlik ve yüksek üretim verimi oranı için 20 milyon tıklama için derecelendirilmiştir.

Eksik yönlerinden biri de yazılım desteğinin olmaması. Yeni bir mouse olmasından dolayı olacak ki XPG gibi bir markanın yazılım desteği ileriki zamanlarda olacağını düşünüyorum.

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

XPG PRIMER Özellikleri

Arayüz USB İpucu A
Anahtar 20 milyon tıklama derecesine sahip Omron
Çözünürlük 400/800/1600/3200/6400/12000 dpi
Boyutlar 126 x 65,6 x 37,9 mm / 4,9 x 2,58 x 1,49 inç
Ağırlık 98g ±% 5
Maks. Hızlanma 50 GRAM
Rapor Hızı 250/500/1000 Hz
Aydınlatma Etkisi Renk Dalgası, Nefes, Statik, Kapalı
Sistem Gereksinimleri Windows 10/8/7
Gerilim 5V
Akım 220mA
Kablo uzunluğu 1,8 milyon
Sertifikasyon CE / FCC / BSMI / KC / VCCI / RCM / EAC
Garanti 2 yıl

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Ergonomi ve Performans Arayanlara: XPG PRIMER

Editör Puanı

Tasarım - 9.2
Ergonomi - 10
Malzeme Kalitesi - 9
Yazılım - 0
Kullanım - 7

7

Puan

User Rating: Be the first one !
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu