Tiktok Takipçi Satın Al

XPG’nin Yeni Oyuncu Faresi PRIMER Duyuruldu

XPG, oyuncular için geliştirdiği yeni fareyle PRIMER üstün performansı ve sıra dışı özellikleri erişilebilir fiyata sunmayı hedefliyor.

Oyuncular, espor meraklıları için yüksek performanslı bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, yeni oyuncu faresi XPG PRIMER’ı duyurdu. 12000 DPI çözünürlükteki optik sensörü, göz alıcı RGB aydınlatması ve dayanıklı OMRON tuşları ile dikkat çeken PRIMER, kullanıcılara benzersiz bir fiyat-performans değeri vermeyi amaçlıyor.


Pixart PMW3360 optik sensörden güç alan XPG PRIMER hassasiyet, kalite ve maliyet üçgeninde harika bir denge yakalıyor. Yüksek DPI değerinin yanında çift katmanlı PBT malzemeden yapılan fare, son derece ergonomik tasarımıyla kullanırken ve temizlerken rahatlık sağlıyor.

XPG'nin Yeni Oyuncu Faresi PRIMER Duyuruldu

Her iki yanı terlemeye dayanıklı tırtıklı bir lastik yüzeyle kaplı olan PRIMER kullanıcılarına tam kontrol ve rahat bir tutuş sunuyor.

Ayrıca, sadece 98 gram ağırlığındaki farenin kablosu da oyun esnasında bir yere takılmaması ve oyuncuların hareketini kısıtlamaması için hafif olmasına dikkat edilerek ve örgülü şekilde üretilmiş. Bu sayede kullanıcılar hem fareyi farklı yüzeylerde rahatça hareket ettirebiliyor hem de hassasiyet gerektiren işlerde kolaylık elde ediyor.

XPG PRIMER oyuncu faresi, üretiminde kullanılan OMRON switchleri sayesinde 20 milyon tıklamaya kadar kullanım ömrü sunuyor. Dayanıklılığı üst seviyede olan fare, oyuncu donanımlarının olmazsa olmazı RGB aydınlatmasıyla da göz alıyor. Farenin her iki yanındaki RGB aydınlatma şeritleri farklı efektlerle oyun alanına renk katıyor.

XPG'nin Yeni Oyuncu Faresi PRIMER Duyuruldu

XPG'nin Yeni Oyuncu Faresi PRIMER Duyuruldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu