XPG PCIe Gen4 GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Tanıttı - TeknoDiot.com

XPG PCIe Gen4 Ailesine GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Ekledi

Abone Ol 

XPG GAMMIX S70 M.2 SSD modeliyle PCIe 4.0 SSD ürün grubunu dünyanın en hızlı M.2 SSD’lerinden biriyle tamamlamış oldu.

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, XPG GAMMIX S70 PCIe Gen4x4 M.2 SSD modelini duyurdu. Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere sahip kullanıcılar için GAMMIX S50 ve GAMMIX S50 Lite modellerini sunan marka, yeni nesil S70 PCIe 4.0 M.2 SSD ile saniyede 7400MB’a kadar okuma ve 6400MB’a kadar yazma hızını kullanıcılarla buluşturacak.

PCIe 4.0 ve NVMe 1.4 Hızı

5G gibi teknolojilerin yayılması ve işlenmesi gereken veri miktarının günden güne artması nedeniyle PCIe Gen4 gibi kısa sürede yüksek miktarda veri aktarılmasına olanak sağlayan teknolojiler yeni nesil depolama cihazlarının gelişiminde önemli bir yer tutacak. Bu öngörü doğrultusunda üretilen GAMMIX S70 PCIe 4.0 teknolojisinin gücünü sonuna de kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Saniyede 7400MB’a kadar okuma ve 6400MB’a kadar yazma hızına ulaşabilen S70, böylelikle dünyanın en hızlı M.2 SSD’lerinden biri olma özelliğini taşıyor.

NVMe 1.4 ve Dinamik SLC Önbellek teknolojilerini destekleyen S70 performans bakımından yalnızca SATA SSD’leri değil PCIe 3.0 SSD’leri de geride bırakıyor. Bununla birlikte, S70 kullanım kolaylığı sağlamak için geriye dönük olarak PCIe 3.0 anakartlar ile de uyumluluğa sahip.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

XPG PCIe Gen4 Ailesine GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Ekledi

Etkin Soğutma, Üst Düzey Performans

GAMMIX S70’in istikrarlı ve güvenilir bir performans sergilemesini sağlamak için XPG tarafından özel olarak tasarlanan CoolArmor soğutucu, teras benzeri katmanları sayesinde daha geniş bir yüzey alanı oluşturarak ürünün daha etkin biçimde soğutulmasını mümkün kılıyor. Bu özel soğutucu sayesinde S70 %30’a varan oranda daha serin çalışabiliyor.

Bu özelliklerinin yanında S70 geniş bir aralıktaki olası hataları tespit edip onararak doğru veri aktarımı sağlamak ve daha yüksek TBW sunmak için LDPC hata düzeltme kodu teknolojisine de sahip. Uçtan-Uca (E2E) Veri Koruma ve AES 256-bit Şifreleme desteği de bulunan S70 özel verilerinizin daima güvende olmasını sağlıyor.

Göz atın:   XPG’den Yeni ATX Mid-Tower Kasa STARKER

1TB ile 2TB kapasite seçenekleri ve 5 yıllık garantiyle gelen GAMMIX S70’in piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise ileri bir tarihte açıklanacak.

XPG PCIe Gen4 Ailesine GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Ekledi

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu