Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Şirket bugün biraz daha büyük bir ekran, yeni manyetik şarj portu ve uzaktan kamera kontrol fonksiyonu ile yeni Mi Band 5’i piyasaya sürdü.

Sadece 27 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan Xiaomi Mi Band 5, OLED ekranın boyutunu 0.95 inçten 1.2 inç’e yükseltti. 14 günlük pil ömrü ve daha fazlası ile piyasaya sürüldü


Mi Band 4’ün halefi olarak karşımıza çıkan Mi Band 5, 1.2 inç büyüklüğündeki bir OLED ekrana sahip. Bu ekran boyutu, Mi Band 5’in selefine göre yüzde 20 daha büyük olduğunu ortaya koyuyor. Bununla birlikte yeni Mi Band 5’in diğer özelliklerine baktığımızda devrim niteliğinde bir yenilik göremiyoruz.

Mi Band 5 teknik özellikleri arasında çok daha büyük bir AMOLED ekran, yükseltilmiş manyetik şarj, NFC, 11 profesyonel spor modu ve uzaktan fotoğraf çekme özelliği bulunmaktadır.

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Çok beklenen Mi Band 5, Çin’de piyasaya sürüldü. Geçen yılki Mi Band 4’ten bir dizi yükseltme ile gelen Xiaomi’nin yeni nesil spor bandı . Mi Band 5, çok daha büyük bir dinamik AMOLED ekran, yükseltilmiş manyetik şarj, NFC, 11 pro spor modları, uzaktan resimler, çeşitli sensör yükseltmeleri ve yeni bir kadın sağlığı izleme modu. Diğer önemli özellikler arasında su geçirmezlik tasarımı ile dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

Mi Band 5, önceki Mi Band 4’ten yüzde 20 daha büyük olan 1,1 inç dokunmatik ekranlı AMOLED renkli bir ekrana sahip. Geliştirilmiş sensörlerkalp ve uyku izleme ile kalp atış hızı verilerini kullanan PAI (Kişisel Etkinlik İstihbaratı), kullanıcıları sağlıklı kalmak için istenen aktivite düzeyi hakkında bilgilendirir.

Buna ek olarak, Mi Band 5 NFC işlevselliği ile birlikte gelir ve yoga, kürek, kapalı bisiklet, eliptik ve atlama ipi egzersizini içeren farklı antrenman türleri için 11 spor modunu kapsar. Önceki Mi Band izleyicilerinde zaten mevcut olan oldukça uzun fitness izleme modları listesine katılacaklar. Kadınların sağlıklarını ve adet döngülerini takip etmeleri için özel bir mod da vardır.

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Giyilebilir cihaz, USB yerine yeni bir takılabilir şarj mekanizmasıyla birlikte gelir . Şarj cihazı, Mi Band 5’in arkasındaki mıknatısları kullanarak kilitlenir. Grubun Neon Genesis Evangelion, Case Closed, Hatsune Miku ve SpongeBob SquarePants gibi yeni saat yüzleri var.

Ayrıca atmosfer basıncını ölçmek için dahili bir barometre ve telefondan uzaktan görüntü çekmek için bir uzaktan deklanşör düğmesi içerir. Son olarak, Mi Band 5 30 dakika boyunca su altında 50 metreye kadar su geçirmez, hem Android hem de iPhone ile uyumludur, Bluetooth v5.0 ile bağlanır ve kalp atış hızı sensörü, ivmeölçer ve yakınlık sensörü içerir.

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı

Yeni akıllı bilekliği Mi Band 5, 18 Haziran itibarıyla satışa çıkacak. Çinli tüketicilerin dilerlerse NFC destekli dilerlerse de NFC desteksiz olarak satın alabilecekleri Mi Band 5’lerin fiyatı ise şöyle olacak;

  • Xiaomi Mi Band 5 – 27 dolar ( ort. 185 TL)
  • Xiaomi Mi Band 5 NFC – 32 dolar (ort. 220 TL)

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Yeni Şarj Teknolojisi ve Daha Büyük Ekran

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu