Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı RGB Oyuncu Kulaklığı: XPG EMIX H20 Oyuncu Kulaklığı İnceleme

Merhaba teknodiot izleyenleri bu videomuzda ADATA’nın oyuncu ekipman ürünleri sunan markası XPG’nin uygun fiyatlı EMIX H20 oyuncu kulaklığına yakından bakacağız. Öncelikle bir kutusundan çıkaralım.

Bu zamanlarda uygun fiyatlı 7.1 ses teknolojisine sahip oyuncu kulaklığı bulmak gerçek anlamda zor. XPG bunu başarmış ve uygun fiyatlı oyuncu kulaklığını kullanıcılar ile buluşturmuş durumda.


XPG EMIX H20 modelinin en dikkat çeken özelliklerinden biri de elbette 7.1 ses teknolojisini içerisinde barındırması.

XPG EMIX H20 modelinde, 7.1 ses teknolojisini arayan oyuncular için iyi bir seçenek olan XPG EMIX H20, 2019 Nisan ayında raflarda yerini almıştı. Konforlu yapısı ve ses performansıyla kendinden memnun bırakan XPG EMIX H20, 7.1 sanal çevresel ses desteği sağlaması en büyük artılarından bir tanesi olarak gösteriliyor.

Yine her oyuncunun istediği RGB ışıklandırması da bu kulaklıkta bizlerle sunulmuş durumda.  Segment dahilinde rakiplerine baktığımızda aralarında tercih edilebilir bir model olduğunu söylemek pek hala mümkün.

XPG EMIX H20’nin fiyatı ise 250 TL bandında olduğunu belirtelim. Bütçe dostu bir kulaklık olduğunu söylemek mümkün. 50 mm gibi geniş kulak yastıklarıyla başınızda rahat duran ve bunu kulaklık köprüsü üzerindeki yumuşak yastıkla da destekleyen kulaklık, RGB ışıklandırmasıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Kulaklığın sol kısmında bizleri bir dahili mikrofon karşılıyor. Bu mikrofon temel işlevlik gösterirken çok da iyi bir üst düzey performans sağlayamıyor. Her hangi bir sökme takma işlemi olmadan kulaklığın mikrofonunu kullanmadığınız durumlarda yukarı doğru kaldırabiliyorsunuz.

USB ucu olduğunu söyleyelim. Ayrıca kulaklarda en dikkat edilen kısım kablo yapısı elbette. XPG EMIX H20, 2.2 metre uzunluğunda örgü tipi bir kablo ile kutudan çıkıyor. Ayrıca kablo üzerinde bir ayar kumandası da bulunduruyor. Bu kumanda üzerinde RGB ışıklandırmayı da kontrol edebiliyorsunuz.

Kulaklığın ağırlığı 305 gram ve segmentine göre normal bir ağırlıkta olduğunu söylemek mümkün. sanal 7.1 çevresel ses desteğiyle oyun içindeki keyfiniz de artıyor. Bu sayede Oyunun atmosferine rahat girebilmenizi sağlayabiliyor. Sadece oyunda değil film izleme ve müzik dinleme konusunda da iyi performans sağladığını söyleyebilirim. Ek olarak XPG EMIX H20, bas seslerde de iyi iş çıkartıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu