Xiaomi’nin Yeni Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları Belli Oldu!

Xiaomi, Line Friends Bluetooth kulaklığını Youpin crowdfunding platformu altında piyasaya sürdü. Ürün tanınmış ünlü marka Line Friends ile geliyor.

Görünüm açısından, kulaklıklar ünlü Brown Bear ve Sally karakterlerinden sonra temalı iki tasarım stilinde geliyor. Kulakiçi kulaklıklar Redmi AirDots kulakiçi kulaklıklara çok benzemekte. Kulakiçi kulaklıklar sadece hayali saklama kutusuna kıyasla biraz düşük anahtar gibi olan beyaz renkte gelir. Varyasyona bağlı olarak, kulakiçi kulaklıkların her birinde Boz Ayı veya Sally karakterleri yer almaktadır.

Xiaomi'nin Yeni Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları Belli Oldu!

Teknik olarak, Line Friends Bluetooth Kulaklıkları, Bluetooth 4.0’dan daha WiFi ve diğer Bluetooth sinyallerinden gelen parazitlere karşı daha kararlı ve daha az duyarlı olan Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte gelir. 6 Günlük bekleme süresi ile şaşırtıcı performans sergiler ancak her kulaklık 3,5 saat çalma süresi sağlayabilir. Saklama kutusu, kulakiçi kulaklıklar takılır takılmaz sıkışır gibi bazı manyetik özelliklere sahiptir. Kutunun içindeyken otomatik olarak kapanır ve kutudan çıkarıldığında tekrar açılır.

Xiaomi'nin Yeni Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları Belli Oldu!

Ayrıca, kulakiçi kulaklıkların her biri 10 metrelik bir iletim aralığına sahiptir ve IP5X seviyesi su ve toz geçirmez koruma ile birlikte gelir. Başka bir şey, sadece 4g ağırlığında hafif özelliktir.

Fiyatlandırmaya gelince, kulaklık şu anda 169 yuan (24 $)  bir fiyat etiketine sahiptir. En büyük rakiplerden biri olan Sennheiser, JBL gibi Kulaklık modellerine de göz atmanız mümkün.

Xiaomi'nin Yeni Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları Belli Oldu!

İLGİLİ İÇERİK:  Görme Engelliler İçin Microsoft Tarafından Geliştirilen Yapak Zeka
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu