bayigram.com

Xiaomi’nin Son Ürünü Power Bank, Şarj Cihazı ve Priz Bir Arada!

Xiaomi, üçlü görevi yerine getiren yeni bir ürüne sahip bu yeni üründe güç bankası, şarj cihazı ve elektrik prizi bulunuyor.

Şarj cihazları olarak iki katı power bank görmüş olsak da, elektrikli ev aletleri için bir elektrik prizine sahip olan yeni bir ürün var artık. Xiaomi yeni ürünü sayesinde tüm cihazlarınız için tek bir duvar priziyle bütün işlerinizi yapabilirsiniz. Şarj cihazının kendisi duvara takılıdır ve USB bağlantı noktaları elektronik aletlerinizi şarj ederken, bilgisayarınızın güç adaptörü şarj cihazının içine yerleştirilmiş olan sokete girebilir.


Xiaomi’nin Son Ürünü Power Bank, Şarj Cihazı ve Priz Bir Arada!

Şarj cihazının üç bağlantı noktası vardır. 18W hızlı şarjı destekleyen bir USB C Tipi bağlantı noktası ve iki USB-A bağlantı noktası. Hareket halindeyseniz telefonunuzu şarj etmek için dahili 5000mAh bataryası da vardır.

Şarj cihazında, pil seviyesini göstermek için üstte LED’li bir fırça metal kaplama bulunur. Elektrik prizi 2-pin evrenseldir ve elektrik çarpmalarına karşı yerleşik koruma vardır. Xiaomi bu yeni ürününü 22$ olarak fiyatlandırdı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu