Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’nin Depolama Temizleme Uygulaması Tanıtıldı!

Xiaomi’nin MIUI’sı dünya genelinde 300 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler Android arayüzleri arasında yer alıyor. MIUI, Android’in üstündeki zengin bir kullanıcı deneyimi sağlamaya ve bunu gerçekleştirmeye odaklanmış MIUI, Hesap Makinesi, Kaydedici, Ekran Kaydedici, Mi Dosya Yöneticisi, ShareMe, Uygulama Kasası, Mi Video ve daha fazlası uygulamalar bulundurmakta.

Xiaomi'nin Depolama Temizleme Uygulaması Tanıtıldı! Android One serisi akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden sonra, Xiaomi yavaş yavaş Play Store’da şirket içi MIUI uygulamalarını listelemeye başladı. Xiaomi zaten, Mi Dosya Yöneticisi, Mi Remote, App Vault, Mi Video, Mi Hesap Makinesi, Ses Kaydedicisi, Mint Tarayıcı, Mint Launcher oyun mağazasında listelenmiş ve şirket yakın zamanda Mint Keyboard’u 23 Hintçe dil, çıkartma desteği ile piyasaya sürdü , GIF’ler, yazı tipleri ve temalar gibi seçenekler bulundurmakta.

Xiaomi'nin Depolama Temizleme Uygulaması Tanıtıldı!


Şimdi, Xiaomi’nin oyun mağazasında yeni bir uygulama tespit edildi, Cleaner Lite uygulaması son zamanlarda Google Play’de listeleniyor. Uygulama, erken erişim programı altındaki kullanıcılar için kullanılabilir ve kullanıcıların cihazlarında depolama alanı kazanmalarına yardımcı olur. Uygulama, belirli izinler vermeyi istiyor, ancak telefon görüşmesi yapma ve yönetme izni verilmemiş olsa bile gayet iyi çalışıyor.

Xiaomi'nin Depolama Temizleme Uygulaması Tanıtıldı!

Uygulama, önbellek dosyalarını, eski dosyaları, apk paketlerini ve artıkları temizler, uygulama içi kullanıcı arayüzü MIUI Güvenlik Temizleyici uygulamasına çok benzer. Hizmeti kullanmadan önce, kullanıcılar Xiaomi’nin kişisel bilgilerini şirketin gizlilik politikasına uygun olarak toplayacağı, işleyeceği ve kullanacağını kabul etmelidir. Uygulamada kullanılan tanımlar Clean Master tarafından sağlandığı için, kullanıcıların özelliği kullanmadan önce Clean Master gizliliğini kabul etmesi gerekir. Uygulama Android telefonlar için kullanılabilir ve Google Play Store’dan indirilebilirme şanısna sahiptir.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu