Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’den Kızaklı Kamera Özelliğine Sahip Yeni Telefon Gelebilir

Vivo V15 Pro modelinde olduğu gibi Çinli dev akıllı telefon üreticisi Xiaomi’den kaydırmalı kamera özelliğine sahip bir akıllı telefon modeli gelebilir.

Son yıllarda akıllı telefon üreticilerin telefonlarındaki tasarım değişikliği dikkat çekici yönde. Tabii tasarım ile birlikte ekran kasa oranı da değişiklik göstermekte. Ön tarafta yer alan kameralar artık ekranda yer alıyor ayrıca Vivo gibi diğer Çinli üreticilerde tek kamera ancak modüler tasarımlı yani kaydırma özellikli kameralar konumlandırıyor. Kızaklı telefonlar vardı eskiden aynı o şekil ancak bu sefer kızaklı olanlar telefonlar değil telefonların kameraları oldu.


Çinli şirketin ilk ve belki de tek kayar teknoloji telefonu yakında gelebilir. Kısacası, akıllı telefonların olmadığı bir çağa bağlı hatıraların yeniden yaratılması ve farklı mobil cihazların birbirinden farklı olması nedeniyle bu ilginç bir mekanizmaydı.

[sp-related style=”light” id=”36826″]

Xiaomi'den Kızaklı Kamera Özelliğine Sahip Yeni Telefon Gelebilir

Vivo’dan sonra sıra Xiaomi‘de mi?

Kızaklı kameraların yenilikçiliği, kullanıcıların talep ettiği maliyet için ne kadar yüksekse o kadar yüksek olduğu sürece, kullanıcının yaşadığı sorunlara doğru çözüm olduğu söyleniyor. Her zaman bu şirketten bilgi veren yönetici Wang Teng Thomas, mikro blog sitesi Weibo’daki sosyal profili üzerinden bazı soruları yanıtladı.

Xiaomi’nin yöneticilerinden biri olan Thomas, teknoloji pazarında yapılan birçok araştırmaya göre, Çinli şirketin, Mi MIX 3’ün prototipi gibi, geri çekilebilir kameralara sahip akıllı telefonlar üretme kararını verebileceğini belirtti. Zaten bu söylentiler son zamanlarda internette dolaşıyordu.

Xiaomi'den Kızaklı Kamera Özelliğine Sahip Yeni Telefon Gelebilir

Şu anda, hiçbir yayınlanma tarihi belli değil, ancak tarih bize Xiaomi’nin bazı karakteristiklerden bahsettiği zaman bunun bir şey olacağından kaynaklandığını söylüyor.

Kısacası, bu akıllı telefon sektöründeki teknoloji endüstrisine kıyasla şu anki eğilimine karşı gelebilecek bir seçenek, ancak Xiaomi, akıntıya karşı yüzmek konusunda yeni değil. Bu 2019 yılına iyi başlamış görünüyor ve kim bilir, kızaklı kameralı bir Xiaomi akıllı telefonun piyasaya sürülmesiyle bu iyi çalışmaya devam edebilirler. Bakalım Xiaomi bu yıl içerisinde kaydırma özelliğine sahip kameralı telefonunu ne zaman tanıtacak?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu